Klimatyzacja do domu i biura z montażem Bielsko-Biała

Jesteś mieszkańcem Gliwic, który zastanawia się, czy warto zainwestować w montaż klimatyzacji w swoim domu lub biurze? Zadajesz sobie pytanie, czy uzyskane wówczas korzyści będą przewyższały koszty związane z montażem i eksploatacją? Jeżeli tak, to koniecznie przeczytaj, co mamy do zaoferowania. Sprawnie funkcjonująca klimatyzacja to istotny element, który w sposób bezpośredni wpływa na komfort przebywania w pomieszczeniach. To z pewnością najważniejsza zaleta tego urządzenia, jednak użytkownicy systematycznie serwisowanej klimatyzacji mogą cieszyć się o wiele szerszym spektrum korzyści.

Klimatyzacja Bielsko-Biała? - Waso!


Jesteśmy fachowcami w zapewnianiu właściwej temperatury podczas najcięższych upałów! Jako mistrzowie w tej branży, świadczymy kompleksowe usługi w zakresie nie tylko montażu klimatyzacji, ale i serwisu czy naprawy. Zamówienia realizujemy według potrzeb zamawiającego, a naszym największym priorytetem jest idealne dobranie naszej oferty do danego klienta. Czekamy na Was i jesteśmy do Waszej dyspozycji na terenie całego Bielska-Białej i nie tylko!

Zobacz jakie to szybkie i proste:


  • Na początku dobieramy dla Ciebie sprzęt o określonej sile! Wybieramy zarazem rodzaj klimatyzacji (kanałowa, kasetowa lub ścienna).
  • Potem rozpisujemy bardzo drobiazgowy zarys ich rozstawienia we wskazanym przez Ciebie budynku! Koncentrujemy się na tym, by ustawienie naszych urządzeń umożliwiało osiągnięcie przez nie maksymalnej wydolności!
  • Po zainstalowaniu klimatyzatorów oferujemy Ci fachową opiekę pogwarancyjną!

Po zainstalowaniu klimatyzatorów oferujemy Ci fachową opiekę pogwarancyjną!

Nasz serwis klimatyzacji w Katowicach szybki kontakt
WASO KLIM
Łukasz Sobała

tel. kom.
+48 509 447 179

e-mail:
biuro@waso-klimatyzacja.pl


  • NASI PARTNERZY:
  • mitsubishi
  • lg
  • sinclair
Waso Klim © 2012 Chłodnictwo Wentylacja Klimatyzacja - serwis klimatyzacji, naprawa, odgrzybianie, zakładanie, montaż, czyszczenie, wymiana urządzeń.
Usługi na terenie miast: Katowice, Chorzów, Bytom, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Zabrze, Gliwice, Piekary Śląskie.