Klimatyzacja montaż Chrzanów

Denerwuje Cię upał? Chcesz zachować komfort swojej pracy w biurze? Szukasz absolutnie najlepszego montera klimatyzacji w Chrzanowie? Nie musisz już tego robić, bo mamy dla Ciebie bardzo prostą i szybką receptę na Twoje problemy! Waso-Klim to firma z bogatym doświadczeniem oferująca zarówno klimatyzacje dla domu, jak i klimatyzację do biura! Dotrzemy wszędzie tam, gdzie będziesz nas potrzebował!

Montaż klimatyzacji Chrzanów? - Waso!

Jesteśmy ekspertami w zapewnianiu naszym nabywcom idealnej temperatury nawet w okresie najstraszniejszych upałów! Jako najpopularniejsza firma w branży, proponujemy kompleksowe i atrakcyjne cenowo usługi w obszarze nie tylko montażu klimatyzacji, ale również serwisu oraz naprawy. Zamówienia tworzymy według jednostkowych potrzeb, a perfekcyjne dostosowanie naszych produktów do danego klienta jest naszym największym priorytetem! Jesteśmy tu dla Ciebie i działamy na terenie Chrzanowa i nie tylko!

  • Na samym początku wybieramy dla Ciebie klimatyzatory o właściwej sile! Dobieramy też typ klimatyzacji (kasetowa, kanałowa albo ścienna).
  • Później rozpisujemy niezwykle skrupulatny plan ich ustawienia w określonym przez Ciebie miejscu! Skupiamy swoją uwagę na tym by ustawienie naszych instalacji pomagało w osiągnięciu przez nie najlepszej możliwej efektywności!
  • Po zakończeniu prac związanych z zamówieniem będziemy świadczyć Ci rozległą opiekę pogwarancyjną!


Po zainstalowaniu klimatyzatorów oferujemy Ci fachową opiekę pogwarancyjną!

Nasz serwis klimatyzacji w Katowicach szybki kontakt
WASO KLIM
Łukasz Sobała

tel. kom.
+48 509 447 179

e-mail:
biuro@waso-klimatyzacja.pl


  • NASI PARTNERZY:
  • mitsubishi
  • lg
  • sinclair
Waso Klim © 2012 Chłodnictwo Wentylacja Klimatyzacja - serwis klimatyzacji, naprawa, odgrzybianie, zakładanie, montaż, czyszczenie, wymiana urządzeń.
Usługi na terenie miast: Katowice, Chorzów, Bytom, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Zabrze, Gliwice, Piekary Śląskie.