Klimatyzacja montaż Czeladź

Zajmujemy się montażem klimatyzacji i jej dystrybucją, zapewniając Ci komfortowe warunki w dowolnej wskazanej przez Ciebie lokalizacji! Zapomnij o męczącym skwarze, poprawiając efektywność pracy w swoim biurze albo odpocznij w swoim własnym domu!

Montaż klimatyzacji Czeladź? - Waso!

Jesteśmy specjalistami w zapewnianiu klientom komfortowych warunków w trakcie najgorszego skwaru! Jako absolutnie najlepsi w branży, zapewniamy szczegółowe usługi w sferze nie tylko montażu klimatyzacji, ale również serwisu. Zamówienia modyfikujemy według indywidualnych wskazówek klienta, a naszym najważniejszym zadaniem jest jak najlepsze dostosowanie naszych produktów do danego zleceniodawcy. Czekamy niecierpliwie na Twój kontakt i służymy pomocą na terenie Czeladzi i nie tylko!

  • Na wstępie dostrajamy dla Ciebie klimatyzatory o adekwatnej mocy! Wybieramy też wariant klimatyzacji (kanałowa, kasetowa albo też ścienna).
  • Potem rozrysowujemy szczegółowy schemat rozstawienia ich na terenie danego obiektu! Najbardziej koncentrujemy się na tym, by ustawienie naszego sprzętu dawało gwarancję osiągnięcia przez niego najlepszej skuteczności!
  • Po wykonaniu naszej pracy zapewnimy Ci stałą opiekę pogwarancyjną!


Po zainstalowaniu klimatyzatorów oferujemy Ci fachową opiekę pogwarancyjną!

Nasz serwis klimatyzacji w Katowicach szybki kontakt
WASO KLIM
Łukasz Sobała

tel. kom.
+48 509 447 179

e-mail:
biuro@waso-klimatyzacja.pl


  • NASI PARTNERZY:
  • mitsubishi
  • lg
  • sinclair
Waso Klim © 2012 Chłodnictwo Wentylacja Klimatyzacja - serwis klimatyzacji, naprawa, odgrzybianie, zakładanie, montaż, czyszczenie, wymiana urządzeń.
Usługi na terenie miast: Katowice, Chorzów, Bytom, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Zabrze, Gliwice, Piekary Śląskie.