Klimatyzacja do domu i biura z montażem Częstochowa

Męczy Cię skwar? Potrzebujesz diametralnej poprawy warunków w domu lub biurze? Szukasz desperacko najlepszego montera klimatyzacji w Czeladzi? Nie musisz już tego robić, bo mamy dla Ciebie niesamowicie prostą i niesamowicie skuteczną receptę na rozwiązanie wszystkich Twoich problemów! Waso-Klim to firma proponująca zarówno klimatyzację do biura, jak i dla domu! Dotrzemy tam, gdzie nas potrzebujesz ! Trudnimy się montażem klimatyzacji, a także jej dystrybucją, zapewniając Ci komfort w dowolnie wskazanej przez Ciebie lokalizacji! Zapomnij o wyczerpującym skwarze, poprawiając efektywność pracy w swoim biurze lub odpocznij w końcu w swoim własnym domu!

Montaż klimatyzacji Częstochowa? - Waso!

Jesteśmy mistrzami w zapewnianiu naszym klientom najlepszej temperatury w okresie największych upałów! Jako liderzy tej branży, dostarczamy kompleksowe usługi w zakresie nie tylko montażu klimatyzacji, ale również serwisu lub naprawy. Zamówienia dostosowujemy do potrzeb zleceniodawcy, a naszym największym priorytetem jest perfekcyjne dobranie danej oferty do wymagań naszego odbiorcy. Pracujemy dla Was i służymy wszelką pomocą na terenie Częstochowy i nie tylko!

  • Na początku dobieramy dla Ciebie klimatyzatory o stosownej sile! Wybieramy także wariant klimatyzacji (kanałowa, kasetowa lub ścienna).
  • Zaraz potem układamy drobiazgowy schemat usytuowania ich w określonym przez Ciebie obiekcie! Koncentrujemy się w największym stopniu się na tym, by ustawienie naszego sprzętu zapewniało osiągnięcie przez niego najlepszej efektywności!
  • Po wykonaniu całej pracy otaczamy Cię opieką pogwarancyjną!


Po zainstalowaniu klimatyzatorów oferujemy Ci fachową opiekę pogwarancyjną!

Nasz serwis klimatyzacji w Katowicach szybki kontakt
WASO KLIM
Łukasz Sobała

tel. kom.
+48 509 447 179

e-mail:
biuro@waso-klimatyzacja.pl


  • NASI PARTNERZY:
  • mitsubishi
  • lg
  • sinclair
Waso Klim © 2012 Chłodnictwo Wentylacja Klimatyzacja - serwis klimatyzacji, naprawa, odgrzybianie, zakładanie, montaż, czyszczenie, wymiana urządzeń.
Usługi na terenie miast: Katowice, Chorzów, Bytom, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Zabrze, Gliwice, Piekary Śląskie.