Klimatyzacja z montażem Dąbrowa Górnicza

Tegoroczne upały dały Ci się ostro we znaki? Chcesz poprawić komfort swojej pracy? Potrzebujesz usług najlepszego montera klimatyzacji w Częstochowie? Nie musisz już szukać, bo mamy dla Ciebie szybkie i banalnie proste rozwiązanie wszystkich Twoich problemów! Waso-Klim to renomowana marka oferująca zarówno klimatyzację do biura, jak i dla domu w Częstochowie ! Jesteśmy tutaj, gdzie nas potrzebujesz ! Trudnimy się montażem klimatyzacji oraz jej dystrybucją, troszcząc się o odpowiednie warunki w dowolnym określonym przez Ciebie miejscu! Zapomnij o męczącym upale i popraw efektywność pracy w swoim biurze albo też odpocznij wygodnie we własnym domu!

Montaż klimatyzacji Dąbrowa górnicza? - Waso!

Jesteśmy zawodowcami w zapewnianiu ludziom prawidłowej temperatury nawet w czasie najgorszej spiekoty! Jako najlepsza firma w branży, dostarczamy rozmaite usługi w zakresie nie tylko montażu klimatyzacji, ale też serwisu i naprawy. Zamówienia dopasowujemy do wymagań każdego klienta, a naszym największym celem jest jak najlepsze dostosowanie naszej propozycji do potrzeb naszego klienta. Jesteśmy tu dla Twojej wygody i służymy Ci pomocą na terenie całego Dąbrowy Górniczej i nie tylko!

  • Po pierwsze dostrajamy dla Ciebie sprzęt o właściwej sile! Dobieramy też rodzaj i wersję klimatyzacji (kasetowa, kanałowa albo ścienna).
  • Następnie układamy precyzyjny schemat rozlokowania ich w lokalizacji wskazanej przez Ciebie! Kierujemy uwagę na to, by ustawienie naszego sprzętu dawało możliwość osiągnięcia przez niego najwyższej możliwej wydolności!
  • Po zrealizowaniu całego zlecenia zapewniamy Ci rozległą opieką pogwarancyjną!


Po zainstalowaniu klimatyzatorów oferujemy Ci fachową opiekę pogwarancyjną!

Nasz serwis klimatyzacji w Katowicach szybki kontakt
WASO KLIM
Łukasz Sobała

tel. kom.
+48 509 447 179

e-mail:
biuro@waso-klimatyzacja.pl


  • NASI PARTNERZY:
  • mitsubishi
  • lg
  • sinclair
Waso Klim © 2012 Chłodnictwo Wentylacja Klimatyzacja - serwis klimatyzacji, naprawa, odgrzybianie, zakładanie, montaż, czyszczenie, wymiana urządzeń.
Usługi na terenie miast: Katowice, Chorzów, Bytom, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Zabrze, Gliwice, Piekary Śląskie.