Klimatyzacja z montażem Jaworzno

Upał mocno Ci doskwiera? Chcesz poprawy komfortu swojej pracy? Rozglądasz się za renomowanym monterem klimatyzacji w Dąbrowie Górniczej? Nie musisz już tego robić, bo mamy dla Ciebie proste i skuteczne rozwiązanie Twoich problemów! Waso-Klim to doświadczona firma produkująca zarówno klimatyzację do biura, jak i dla domu! Jesteśmy tu, gdzie nas potrzebujesz!

Montaż klimatyzacji Jaworzno? - Waso!

Jesteśmy specjalistami w zapewnianiu naszym klientom odpowiedniej temperatury podczas najgorszych upałów! Jako liderzy w branży, świadczymy kompleksowe usługi w zakresie nie tylko montażu klimatyzacji, ale również serwisu i naprawy. Zamówienia tworzymy według indywidualnych potrzeb, a naszym największym priorytetem jest jak najlepsze dopasowanie naszych produktów do danego klienta. Jesteśmy tu dla Was i służymy pomocą na terenie Jaworzna i nie tylko!

  • Najpierw dobieramy dla Ciebie urządzenia o odpowiedniej mocy! Dobieramy również rodzaj klimatyzacji (kanałowa, kasetowa lub ścienna).
  • Potem tworzymy szczegółowy plan rozmieszczeni ich we wskazanym przez Ciebie obiekcie! Skupiamy się na tym, by ustawienie naszych urządzeń gwarantowało osiągnięcie przez nie najwyższej możliwej efektywności!
  • Po wykonaniu zamówienia otaczamy Cię opieką pogwarancyjną!


Po zainstalowaniu klimatyzatorów oferujemy Ci fachową opiekę pogwarancyjną!

Nasz serwis klimatyzacji w Katowicach szybki kontakt
WASO KLIM
Łukasz Sobała

tel. kom.
+48 509 447 179

e-mail:
biuro@waso-klimatyzacja.pl


  • NASI PARTNERZY:
  • mitsubishi
  • lg
  • sinclair
Waso Klim © 2012 Chłodnictwo Wentylacja Klimatyzacja - serwis klimatyzacji, naprawa, odgrzybianie, zakładanie, montaż, czyszczenie, wymiana urządzeń.
Usługi na terenie miast: Katowice, Chorzów, Bytom, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Zabrze, Gliwice, Piekary Śląskie.