Klimatyzacja do domu i biura z montażem Kraków

Zajmujemy się dystrybucją oraz montażem klimatyzacji zapewniając Ci należyte warunki w każdym ze wskazanych przez Ciebie pomieszczeń! Zapomnij o koszmarnym upale, zwiększając efektywność pracy w biurze lub po prostu odpocznij wygodnie w swoim własnym domu!

Montaż klimatyzacji w Krakowie? - Waso!

Jesteśmy specjalistami w zapewnianiu ludziom delikatnego chłodu podczas najcięższych upałów! Jako najlepsi w branży, prowadzimy kompleksowe usługi w sferze nie tylko montażu klimatyzacji, ale także naprawy czy serwisu. Zamówienia dostosowujemy do potrzeb klienta, a naszym największym celem jest jak najlepsze dopasowanie naszej oferty do wymagań naszego odbiorcy. Jesteśmy tu dla waszego komfortu i działamy na terenie całego Krakowa i nie tylko!

  • Przede wszystkim dostrajamy dla Ciebie sprzęt o optymalnej energii! Dopasowujemy ponadto wersję klimatyzacji (kasetowa, kanałowa lub ścienna).
  • Zaraz potem zabieramy się za stworzenie dokładnego planu usytuowania ich w Twoim domu bądź biurze! Skupiamy się najmocniej na tym, by ustawienie naszych urządzeń umożliwiało osiągnięcie przez nie maksymalnej wydajności!
  • Po zrealizowaniu zamówienia otoczymy Cię kompleksową opieką pogwarancyjną!


Po zainstalowaniu klimatyzatorów oferujemy Ci fachową opiekę pogwarancyjną!

Nasz serwis klimatyzacji w Katowicach szybki kontakt
WASO KLIM
Łukasz Sobała

tel. kom.
+48 509 447 179

e-mail:
biuro@waso-klimatyzacja.pl


  • NASI PARTNERZY:
  • mitsubishi
  • lg
  • sinclair
Waso Klim © 2012 Chłodnictwo Wentylacja Klimatyzacja - serwis klimatyzacji, naprawa, odgrzybianie, zakładanie, montaż, czyszczenie, wymiana urządzeń.
Usługi na terenie miast: Katowice, Chorzów, Bytom, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Zabrze, Gliwice, Piekary Śląskie.