Klimatyzacja z montażem Krzeszowice

Upał bardzo Ci przeszkadza? Chcesz poprawić komfort swojej pracy? Szukasz najlepszego montera klimatyzacji w Jaworznie? Nie musisz już tego robić, bo mamy dla Ciebie proste i szybkie rozwiązanie wszystkich Twoich problemów! Waso-Klim to firma oferująca zarówno klimatyzacje dla domu, jak i klimatyzację do biura! Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nas potrzebujesz ! Zajmujemy się dystrybucją i montażem klimatyzacji, zapewniając Ci komfortowe warunki w dowolnym wskazanym przez Ciebie pomieszczeniu! Zapomnij o męczącym upale i zwiększ efektywność pracy w swoim biurze lub odpocznij zasłużenie w swoim własnym domu!

Montaż klimatyzacji Krzeszowice? - Waso!

Jesteśmy ekspertami w zapewnianiu klientom odpowiedniej temperatury nawet w czasie trwania największych upałów! Jako specjaliści w tej branży, oferujemy kompleksowe usługi w zakresie nie tylko montażu klimatyzacji, lecz także serwisu i naprawy. Zamówienia zmieniamy według indywidualnych potrzeb, a naszym największym priorytetem jest perfekcyjne dopasowanie naszych produktów do wymagań każdego odbiorcy. Jesteśmy tu dla Was i jesteśmy do Waszej dyspozycji na terenie Krzeszowic i nie tylko!

  • Na początek dopasowujemy dla Ciebie maszyny o odpowiedniej mocy! Dopasowujemy także wersję klimatyzacji (ścienna, kasetowa lub kanałowa).
  • Następnie układamy dokładny plan dotyczący zainstalowania ich w określonym obiekcie! Kierujemy największą uwagę na to, by ustawienie naszych klimatyzatorów dawało gwarancję osiągnięcia przez nie najwyższej, wręcz maksymalnej produktywności!
  • Po skończeniu całej pracy proponujemy Ci stałą opiekę pogwarancyjną!


Po zainstalowaniu klimatyzatorów oferujemy Ci fachową opiekę pogwarancyjną!

Nasz serwis klimatyzacji w Katowicach szybki kontakt
WASO KLIM
Łukasz Sobała

tel. kom.
+48 509 447 179

e-mail:
biuro@waso-klimatyzacja.pl


  • NASI PARTNERZY:
  • mitsubishi
  • lg
  • sinclair
Waso Klim © 2012 Chłodnictwo Wentylacja Klimatyzacja - serwis klimatyzacji, naprawa, odgrzybianie, zakładanie, montaż, czyszczenie, wymiana urządzeń.
Usługi na terenie miast: Katowice, Chorzów, Bytom, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Zabrze, Gliwice, Piekary Śląskie.