Montaż klimatyzacji Mikołów

Upał daje Ci się we znaki? Chcesz polepszyć komfort swojej pracy? Poszukujesz renomowanego montera klimatyzacji w Krakowie? Nie musisz już tego robić, bo mamy dla Ciebie skuteczne sposoby na rozwiązanie każdego z Twoich problemów! Waso-Klim jest firmą oferującą zarówno klimatyzację do biura, jak i dla każdego domu w Krakowie! Dotrzemy wszędzie tam, gdzie potrzebujesz naszej pomocy! Zajmujemy się zarówno dystrybucją, jak i montażem klimatyzacji gwarantując Ci należyte warunki w każdym wskazanym przez Ciebie pomieszczeniu! Zapomnij o uciążliwym upale i popraw wydajność pracy w biurze albo odpocznij zasłużenie w swoim domu!

Montaż klimatyzacji Mikołów? - Waso!

Jesteśmy liderami w zapewnianiu klientom przyjemnego orzeźwienia w trakcie najgorszego upału! Jako pionierzy w branży, świadczymy atrakcyjne usługi w dziedzinie nie tylko montażu klimatyzacji, ale także naprawy i serwisu. Zamówienia realizujemy według indywidualnych wymogów, a naszym najważniejszym zadaniem jest jak najdokładniejsze dopasowanie oferty do klienta. Jesteśmy tu specjalnie dla Ciebie, działając na terenie Piekar Śląskich i nie tylko!

  • Po pierwsze wybieramy dla Ciebie sprzęt o adekwatnej mocy! Dopasowujemy zarazem wariant klimatyzacji (kasetowa, kanałowa albo nawet ścienna).
  • Zaraz po tym opracowujemy precyzyjny plan rozstawienia ich we wskazanym przez Ciebie miejscu! Skupiamy naszą uwagę na tym, by ustawienie naszych klimatyzatorów umożliwiało osiągnięcie przez nie najwyższej wydajności!
  • Po instalacji sprzętu obejmiemy Cię gruntowną opieką pogwarancyjną!


Po zainstalowaniu klimatyzatorów oferujemy Ci fachową opiekę pogwarancyjną!

Nasz serwis klimatyzacji w Katowicach szybki kontakt
WASO KLIM
Łukasz Sobała

tel. kom.
+48 509 447 179

e-mail:
biuro@waso-klimatyzacja.pl


  • NASI PARTNERZY:
  • mitsubishi
  • lg
  • sinclair
Waso Klim © 2012 Chłodnictwo Wentylacja Klimatyzacja - serwis klimatyzacji, naprawa, odgrzybianie, zakładanie, montaż, czyszczenie, wymiana urządzeń.
Usługi na terenie miast: Katowice, Chorzów, Bytom, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Zabrze, Gliwice, Piekary Śląskie.