Klimatyzacja z montażem Mysłowice

Gorąca pogoda nie daje Ci żyć? Chcesz poprawić komfort w swoim domu lub biurze? Potrzebujesz zdecydowanie najlepszego montera klimatyzacji w Krzeszowicach? Właśnie go znalazłeś — mamy dla Ciebie prosty i szybki sposób na wszystkie Twoje problemy! Waso-Klim to lider na rynku, oferujący zarówno klimatyzację do biura, jak i dla domu! Jesteśmy wszędzie tam, gdzie klienci nas potrzebują! Trudnimy się dystrybucją i montażem klimatyzacji, dbając o właściwe warunki w dowolnej określonej przez Ciebie lokalizacji! Zapomnij o uciążliwym skwarze i zwiększ wydajność pracy w biurze albo w spokoju odpocznij sobie w swoim własnym domu!

Montaż klimatyzacji Mysłowice? - Waso!

Jesteśmy mistrzami w zapewnianiu naszym użytkownikom przyjemnej temperatury nawet w trakcie największych upałów! Jako fachowcy w branży, gwarantujemy kompleksowe usługi w obszarze nie tylko montażu klimatyzacji, ale także serwisu i naprawy. Zamówienia tworzymy według indywidualnych wymagań, a naszym najważniejszym zadaniem jest jak najlepsze dostosowanie propozycji do klienta. Jesteśmy tu dla Was i służymy Wam pomocą na terenie Mysłowic i nie tylko!

  • W pierwszej kolejności dostrajamy dla Ciebie maszyny o określonej mocy! Dobieramy ponadto typ klimatyzacji (kanałowa, kasetowa lub ścienna).
  • Później układamy szczegółowy zarys rozstawienia ich w miejscu wskazanym przez Ciebie! Skupiamy się najbardziej na tym, by ustawienie naszej instalacji zapewniało osiągnięcie przez nią największej efektywności!
  • Po wykonaniu Twojego zamówienia zapewniamy Ci szeroką opieką pogwarancyjną!


Po zainstalowaniu klimatyzatorów oferujemy Ci fachową opiekę pogwarancyjną!

Nasz serwis klimatyzacji w Katowicach szybki kontakt
WASO KLIM
Łukasz Sobała

tel. kom.
+48 509 447 179

e-mail:
biuro@waso-klimatyzacja.pl


  • NASI PARTNERZY:
  • mitsubishi
  • lg
  • sinclair
Waso Klim © 2012 Chłodnictwo Wentylacja Klimatyzacja - serwis klimatyzacji, naprawa, odgrzybianie, zakładanie, montaż, czyszczenie, wymiana urządzeń.
Usługi na terenie miast: Katowice, Chorzów, Bytom, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Zabrze, Gliwice, Piekary Śląskie.