Klimatyzacja z montażem Piekary Śląskie

Przeszkadza Ci upał? Chcesz jak najszybciej poprawić komfort swojej pracy? Rozglądasz się za najlepszym monterem klimatyzacji w Piekarach Śląskich? Nie musisz już tego robić, bo mamy dla Ciebie szybkie remedium pozwalające rozwiązać wszystkie Twoje problemy! Waso-Klim to niekwestionowany lider w branży proponujący zarówno klimatyzacje dla domu, jak i klimatyzację do biura! Będziemy wszędzie tam, gdzie potrzebna jest nasza pomoc! Zajmujemy się dystrybucją, a także montażem klimatyzacji zapewniając Ci idealne warunki w każdym wskazanym przez Ciebie obiekcie! Zapomnij o tym intensywnym upale, zwiększając efektywność pracy w swoim biurze albo po prostu odpocznij zasłużenie we własnym domu!

Montaż klimatyzacji Piekary Śląskie? - Waso!

Jesteśmy liderami w zapewnianiu klientom przyjemnego orzeźwienia w trakcie najgorszego upału! Jako pionierzy w branży, świadczymy atrakcyjne usługi w dziedzinie nie tylko montażu klimatyzacji, ale także naprawy i serwisu. Zamówienia realizujemy według indywidualnych wymogów, a naszym najważniejszym zadaniem jest jak najdokładniejsze dopasowanie oferty do klienta. Jesteśmy tu specjalnie dla Ciebie, działając na terenie Piekar Śląskich i nie tylko!

  • Po pierwsze wybieramy dla Ciebie sprzęt o adekwatnej mocy! Dopasowujemy zarazem wariant klimatyzacji (kasetowa, kanałowa albo nawet ścienna).
  • Zaraz po tym opracowujemy precyzyjny plan rozstawienia ich we wskazanym przez Ciebie miejscu! Skupiamy naszą uwagę na tym, by ustawienie naszych klimatyzatorów umożliwiało osiągnięcie przez nie najwyższej wydajności!
  • Po instalacji sprzętu obejmiemy Cię gruntowną opieką pogwarancyjną!


Po zainstalowaniu klimatyzatorów oferujemy Ci fachową opiekę pogwarancyjną!

Nasz serwis klimatyzacji w Katowicach szybki kontakt
WASO KLIM
Łukasz Sobała

tel. kom.
+48 509 447 179

e-mail:
biuro@waso-klimatyzacja.pl


  • NASI PARTNERZY:
  • mitsubishi
  • lg
  • sinclair
Waso Klim © 2012 Chłodnictwo Wentylacja Klimatyzacja - serwis klimatyzacji, naprawa, odgrzybianie, zakładanie, montaż, czyszczenie, wymiana urządzeń.
Usługi na terenie miast: Katowice, Chorzów, Bytom, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Zabrze, Gliwice, Piekary Śląskie.