Klimatyzacja Sosnowiec

Sprawnie funkcjonująca klimatyzacja to istotny element, który w sposób bezpośredni wpływa na komfort przebywania w pomieszczeniach. Optymalną sprawność tego podzespołu zapewniają wyłącznie regularne czynności serwisowe, które powinny odbywać się przynajmniej raz w roku. Jeżeli Sosnowiec to miasto, w którym szukacie sprawdzonego serwisu klimatyzacji, zapraszamy do skorzystania usług naszej firmy. Zespół naszych specjalistów dokładnie sprawdzi szczelność całej instalacji, oczyścić poszczególne elementy oraz uzupełni czynnik chłodzący.

Dlaczego niezbędny jest serwis klimatyzacji?


  • Podczas eksploatacji klimatyzacji na filtrach gromadzą się zanieczyszczenia, które są źródłem powstawania bakterii oraz grzybów. Powodują one spadek wydajności pracy, klimatyzacji przy jednoczesnym zwiększonym poborze energii.
  • Brak systematycznego serwisu prowadzi do obladzania się parownika, co w konsekwencji uniemożliwia poprawne funkcjonowanie całego mechanizmu. Klimatyzacja nie generuje oczekiwanej temperatury.
  • Zanieczyszczenia gromadzące się na filtrze stanowią pożywkę dla drobnoustrojów i bakterii, które rozwijają się w klimatyzacji, a następnie wdmuchiwane są do pomieszczenia wraz ze schłodzonym, bądź ogrzanym powietrzem.
  • Bakterie Legionella to najczęściej spotykane drobnoustroje w nieserwisowanych klimatyzacjach. Mogą one powodować schorzenia płuc.

Pamiętaj! Poziom czystości klimatyzacji bezpośrednio wpływa na stan Twojego zdrowia.

Klimatyzacja w Sosnowcu? - Waso!


Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy, która świadczy je na terenie miasta Sosnowca. Nasza oferta jest kompleksowa – zapewniamy montaż klimatyzacji, systematyczne przeglądy oraz serwis. Jesteśmy profesjonalistami posiadającymi wszystkie niezbędne uprawnienia, dlatego serwisowane przez nas urządzenia nie tracą swojej gwarancji. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Nasz serwis klimatyzacji w Katowicach szybki kontakt
WASO KLIM
Łukasz Sobała

tel. kom.
+48 509 447 179

e-mail:
biuro@waso-klimatyzacja.pl


  • NASI PARTNERZY:
  • mitsubishi
  • lg
  • sinclair
Waso Klim © 2012 Chłodnictwo Wentylacja Klimatyzacja - serwis klimatyzacji, naprawa, odgrzybianie, zakładanie, montaż, czyszczenie, wymiana urządzeń.
Usługi na terenie miast: Katowice, Chorzów, Bytom, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Zabrze, Gliwice, Piekary Śląskie.