Klimatyzacja z montażem Trzebinia

Fala upałów już dawno dała Ci się we znaki? Potrzebujesz szybkiej poprawy komfortu swojej pracy? Szukasz skutecznego montera klimatyzacji w Mysłowicach? Nie musisz już tego robić, bo mamy dla Ciebie najlepsze możliwe rozwiązanie wszystkich Twoich problemów! Waso-Klim to absolutny lider w branży, dostarczający zarówno klimatyzacje klimatyzację do biura, jak i dla domu! Jesteśmy wszędzie tu, gdzie nas potrzebujesz ! Specjalizujemy się w dystrybucji, a także montażu klimatyzacji gwarantując Ci doskonałe warunki w dowolnym wskazanym przez Ciebie obiekcie! Zapomnij o wyczerpującym upale i poprawiając wydajność pracy w swoim biurze lub też odpocznij zasłużenie w swoim własnym domu!

Montaż klimatyzacji Trzebinia? - Waso!

Jesteśmy specjalistami w zapewnianiu naszym nabywcom optymalnej temperatury w czasie trwania najcięższych upałów! Jako eksperci w tej branży, prowadzimy kompleksowe usługi w zakresie nie tylko montażu klimatyzacji, ale też serwisu i naprawy. Zamówienia dopasowujemy do określonych wytycznych i wskazówek, a naszym największym priorytetem jest idealne dostosowanie naszej propozycji do każdego odbiorcy. Jesteśmy do Waszej dyspozycji i służymy pomocną dłonią na terenie Trzebinii i nie tylko!

  • Na wstępie wybieramy dla Ciebie klimatyzatory o należytej energii! Dobieramy też i wariant klimatyzacji (ścienna, kasetowa lub kanałowa).
  • Potem układamy szczegółowy plan instalacji i klimatyzacji we wskazanym przez Ciebie obiekcie! Skupiamy się na tym, by ustawienie naszych urządzeń gwarantowało osiągnięcie przez nie najwyższej maksymalnej efektywności!
  • Po wykonaniu całego zamówienia obejmiemy Cię naszą opieką pogwarancyjną!


Po zainstalowaniu klimatyzatorów oferujemy Ci fachową opiekę pogwarancyjną!

Nasz serwis klimatyzacji w Katowicach szybki kontakt
WASO KLIM
Łukasz Sobała

tel. kom.
+48 509 447 179

e-mail:
biuro@waso-klimatyzacja.pl


  • NASI PARTNERZY:
  • mitsubishi
  • lg
  • sinclair
Waso Klim © 2012 Chłodnictwo Wentylacja Klimatyzacja - serwis klimatyzacji, naprawa, odgrzybianie, zakładanie, montaż, czyszczenie, wymiana urządzeń.
Usługi na terenie miast: Katowice, Chorzów, Bytom, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Zabrze, Gliwice, Piekary Śląskie.