Napisz do nas

Klimatyzacja Bielsko-Biała

W WASO KLIM specjalizujemy się w dobieraniu odpowiednich urządzeń klimatyzacyjnych oraz ich właściwej mocy chłodniczej dopasowanych do specyfiki danego pomieszczenia lub całego budynku. Dostarczamy nowoczesne urządzenia mieszkańcom Bielska-Białej, wśród których nie zabrakło zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W przygotowanej ofercie znajdą Państwo klimatyzację kasetową, ścienną typu split i kanałową dedykowaną domom, biurom, obiektom i serwerowniom, pochodzącą prosto od naszych partnerów, będących renomowanymi producentami urządzeń. Współpracujemy z takimi markami jak Mitsubishi Heavy, LG i Sinclair, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu profesjonalne i niezawodne rozwiązania w konkurencyjnych cenach. Dodatkowo oferujemy montaż, przegląd i serwis urządzeń na terenie Bielska-Białej i okolicznych miejscowości.
Wybór odpowiedniej klimatyzacji jest kluczowy. Dopasowanie parametrów urządzenia, w tym mocy chłodniczej, do specyfiki danego pomieszczenia umożliwia uniknięcie częstych awarii sprzętu i podwyższonych rachunków za energię. Właśnie dlatego w firmie WASO KLIM możemy zaoferować Państwu darmowe, profesjonalne doradztwo z zakresu systemów klimatyzacyjnych oraz bezpłatną wycenę realizacji zlecenia. W przypadku zainteresowania ofertą lub chęci poznania szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

waso (28)

Odpowiedni montaż i instalacja klimatyzacji zapewnia prawidłowe działanie urządzeń na długie lata. Podobnie działa ich przegląd i serwis, dzięki którym można dokładnie sprawdzić każdy z elementów jednostki i przeprowadzić ewentualną konserwację. Każdego dnia WASO KLIM zapewnia mieszkańcom Bielska-Białej nowoczesne rozwiązania, dzięki czemu udało nam się zdobyć duże grono zadowolonych klientów. Dlaczego i Państwo powinni nam zaufać?

  • W WASO KLIM stawiamy przede wszystkim na zadowolenie klienta ze świadczonych przez nas usług,
  • Posiadamy nowoczesne urządzenia od renomowanych marek w konkurencyjnych cenach,
  • Powierzone zadania realizujemy z największą starannością i rzetelnością.

Dodaj opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *