Napisz do nas

  WASO KLIM zajmuje się świadczeniem różnego rodzaju usług klimatyzacyjnych dla Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Jeśli nie mają jeszcze Państwo klimatyzatora w swoim mieszkaniu czy biurze, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty montażu klimatyzacji. Nasi specjaliści pojawią się we wskazanym przez Państwa miejscu, zaproponują odpowiedni typ urządzenia klimatyzacyjnego od jednego z uznanych producentów, takich jak Mitsubishi Heavy Industries, LG, Sinclair, Rotenso czy Samsung, a następnie dokonają wyceny. Po ustaleniu warunków współpracy przystąpimy do prac instalacyjnych. Już po krótkim czasie będą mogli Państwo doświadczyć wszystkich korzyści, jakie oferuje system klimatyzacji.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Serwis i przegląd klimatyzacji

  Jeśli posiadają już Państwo klimatyzator, ale nie chłodzi on lub chłodzi bardzo słabo, możemy zaproponować profesjonalny serwis klimatyzacji. Nasi pracownicy dokonają szczegółowych oględzin urządzenia, a po wykryciu przyczyny jego nieprawidłowej pracy postarają się możliwie najszybciej usunąć awarię. By przeciwdziałać usterkom, zachęcamy do regularnego przeglądu klimatyzacji, czyli przynajmniej dwa razy w roku – przed oraz po sezonie letnim. Nasz specjalista sprawdzi szczelność połączeń, oceni stan klimatyzatora, w tym czystość filtrów, przejrzy przewody klimatyzacyjne i wyczyści je, a w razie potrzeby dokona dezynfekcji urządzenia, by zatrzymać rozwój drobnoustrojów i grzybów. Dzięki systematycznym przeglądom klimatyzator będzie mógł być eksploatowany przez dłuższy czas.

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług WASO KLIM. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości dotyczące systemów klimatyzacji, prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie lub mailowo. Chętnie udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  klimatyzator

  Odpowiedni montaż i instalacja klimatyzacji zapewnia prawidłowe działanie urządzeń na długie lata. Podobnie działa ich przegląd i serwis, dzięki którym można dokładnie sprawdzić każdy z elementów jednostki i przeprowadzić ewentualną konserwację. Każdego dnia WASO KLIM zapewnia mieszkańcom Bielska-Białej nowoczesne rozwiązania, dzięki czemu udało nam się zdobyć duże grono zadowolonych klientów. Dlaczego i Państwo powinni nam zaufać?

  • W WASO KLIM stawiamy przede wszystkim na zadowolenie klienta ze świadczonych przez nas usług,
  • Posiadamy nowoczesne urządzenia od renomowanych marek w konkurencyjnych cenach,
  • Powierzone zadania realizujemy z największą starannością i rzetelnością.

  Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
  katalogi klimatyzatorów
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 7 opinii

  Joanna

  Pełen profesjonalizm!

  Kornel

  Wszystko załatwione i wykonane bardzo sprawnie i profesjonalnie. Bardzo solidna i godna polecenia firma!

  Oliwier

  Zamówiłem usługi Waso Klim do naszej firmy. Szybko udało się ustalić wszystkie szczegóły i w umówionym terminie przyszła ekipa do montażu. Widać było, że świetnie znają się na swojej pracy i w pozytywnych nastrojach podeszli do naszej współpracy. Klimatyzatory zostały zamontowane zgodnie z ustaleniami, a co najważniejsze ekipa dokładnie po sobie posprzątała, nie zostawiając śladu swojej obecności, poza świetnie działającą klimatyzacją!

  Zofia

  Polecam usługi Waso Klim! Doskonale widać, że wiedzą, co robią. I robią to naprawdę dobrze!

  Marianna

  Panowie, którzy przyszli zainstalować klimatyzację byli bardzo konkretni i dokładni. W dodatku wyjaśnili mi wszystko bardzo jasno, dzięki czemu nie musiałam już korzystać z instrukcji obsługi.

  Strona 1 z 2:
  «
   
   
  1
  2
   
  »