Napisz do nas

Klimatyzacja Chrzanów

Z roku na rok rozwiązania klimatyzacyjne cieszą się coraz większą popularnością. W łatwy i tani sposób właściciele domów jednorodzinnych i innych budynków mogą zapewnić sobie optymalne warunki pod względem wysokości temperatury czy wilgotności powietrza. W WASO KLIM specjalizujemy się w dobieraniu propozycji od renomowanych i cenionych na całym świecie marek, takich jak Mitsubishi Heavy, LG i Sinclair, wśród których znalazła się klimatyzacja ścienna typu split, kasetowa i kanałowa. Proponowane urządzenia sprawdzają się zarówno w domach, jak i biurach, serwerowniach i obiektach. Co więcej, mieszkańcy Chrzanowa i okolic mogą skorzystać z usługi montażu klimatyzacji, jej przeglądu i serwisu w atrakcyjnej cenie. Decydując się na współpracę z firmą WASO KLIM, mogą Państwo liczyć na pełen profesjonalizm, rzetelność i wieloletnie doświadczenie.
Zespół WASO KLIM nieustannie pozostaje do Państwa dyspozycji, oferując fachową pomoc. Dla naszych klientów przygotowaliśmy usługę bezpłatnego doradztwa, w trakcie którego dzielimy się wiedzą z zakresu klimatyzacji i pomagamy w wyborze odpowiedniego urządzenia, które sprawdzi się w posiadanym przez Państwa budynku. Dodatkowo umożliwiamy także skorzystanie z darmowej wyceny, pozwalającej na określenie kosztów realizacji zlecenia przed rozpoczęciem prac. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod wskazanym numerem telefonu!
Oprócz fachowej pomocy w doborze właściwych urządzeń o odpowiedniej mocy chłodniczej firma WASO KLIM zajmuje się przeprowadzaniem montażu i instalacji wybranych systemów na terenie Chrzanowa i okolic. Prace realizujemy nie tylko w biurach, obiektach i serwerowniach, ale także w domach przy zachowaniu całkowitego bezpieczeństwa. Przed przystąpieniem do montażu zawsze informujemy Państwa o tym, jakie czynności będą wykonywane, oraz ustalamy dogodny termin montażu. Co więcej, zachęcamy Państwa do regularnego korzystania z usługi przeglądu i serwisu klimatyzacji. Należy dokonywać je przynajmniej raz lub dwa razy w roku, aby sprawdzić szczelność elementów instalacji, uzupełnić czynnik chłodzący i dokonać ewentualnej konserwacji systemu klimatyzacji.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

Oferta WASO KLIM to gwarancja:

  • atrakcyjnych kosztów montażu i instalacji wybranych urządzeń klimatyzacji,
  • dostępu do szerokiej oferty systemów dedykowanych różnym budynkom,
  • bezpłatnej wyceny i profesjonalnego doradztwa,
  • realizacji usług na najwyższym poziomie – rzetelnie, terminowo i profesjonalnie,
  • starannie przeprowadzanego przeglądu oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego klimatyzacji.

Dodaj opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *