Napisz do nas

Klimatyzacja Czeladź

W ofercie firmy WASO KLIM czekają na Państwa profesjonalne i niezawodne systemy klimatyzacyjne od najpopularniejszych producentów na świecie. Jako partnerzy takich marek jak LG, Sinclair czy Mitsubishi Heavy możemy zaproponować Państwu nowoczesne urządzenia, wśród których znalazła się klimatyzacja ścienna typu split, kasetowa i kanałowa. Tego typu rozwiązania dedykowane są nie tylko dużym obiektom, serwerowniom czy biurom, ale także domom, których mieszkańcy chcieliby zadbać o optymalną temperaturę i wilgotność powietrza bez względu na porę roku. Ponadto serdecznie zachęcamy klientów z Czeladzi i okolic do skorzystania z oferty montażu, serwisu i przeglądu klimatyzacji w konkurencyjnych cenach. Gwarantujemy, że jakość świadczonych przez pracowników WASO KLIM usług z pewnością spełni Państwa oczekiwania.
Pod wskazanym numerem telefonu czekają na Państwa wykwalifikowani specjaliści, przed którymi systemy klimatyzacyjne nie mają żadnych tajemnic. Dla klientów z Czeladzi i okolic przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę bezpłatnego doradztwa, w trakcie którego jeden z naszych fachowców odpowie na wszystkie pytania i pomoże w wyborze właściwej jednostki. Co więcej, zachęcamy także do skorzystania z możliwości dokonania darmowej wyceny realizacji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Do usłyszenia!
WASO KLIM to nie tylko dostęp do najlepszych systemów klimatyzacyjnych od renomowanych producentów, ale także oferta profesjonalnego montażu i serwisu posiadanych przez Państwa urządzeń. Zapraszamy!

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

Dodaj opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *