Napisz do nas

  Firma WASO KLIM od wielu lat zajmuje się dobieraniem jednostek klimatyzacyjnych dopasowanych do specyficznych wymogów danych pomieszczeń i budynków. W przygotowanej ofercie znajdą Państwo nowoczesne i funkcjonalne urządzenia od światowych marek i jednocześnie naszych oficjalnych partnerów, np. LG, Sinclair i Mitsubishi Heavy. Dostarczamy niezawodną klimatyzację ścienną typu split, kanałową i kasetową, które są przystosowane do montażu w domach, biurach, serwerowniach i różnego rodzaju obiektach, np. restauracjach czy bankach. Z myślą o klientach z Częstochowy i okolic przygotowaliśmy usługę serwisu klimatyzacji oraz jej montażu i przeglądu, które są przeprowadzane przez zespół doświadczonych i odpowiednio wykwalifikowanych fachowców. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty WASO KLIM!

  Klimatyzacja WASO KLIM Częstochowa – serwis, montaż, przeglądy

  Wybór właściwego systemu klimatyzacji umożliwia nie tylko zapewnienie pomieszczeniom optymalnej temperatury, ale także pozwala uniknąć podwyższonych rachunków za energię i awarii urządzeń. Jeśli potrzebują Państwo pomocy w doborze odpowiedniego rozwiązania, zachęcamy do skorzystania z usługi darmowego doradztwa prowadzonego przez specjalistów WASO KLIM. Klienci z Częstochowy i okolic mogą także zgłosić się do nas w celu dokonania bezpłatnej wyceny. W przypadku zainteresowania przygotowaną ofertą zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

  Sam zakup urządzenia klimatyzującego jest niewystarczający. Równie ważne, co dobranie jego mocy chłodniczej do specyfiki pomieszczenia, jest właściwie przeprowadzony montaż i instalacja systemu w domu, biurze, obiekcie czy serwerowni. Z myślą o mieszkańcach Częstochowy i okolic przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę montażu, który jest przeprowadzany przez fachowców WASO KLIM, posiadających nie tylko niezbędną wiedzę, ale także wieloletnie doświadczenie.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Co więcej, w ofercie naszej firmy znajdą Państwo przegląd klimatyzacji i jej serwis, w trakcie których sprawdzamy, czy elementy działają właściwie i nie są zanieczyszczone. W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości w działaniu urządzeń pracownicy WASO KLIM przeprowadzają ich naprawę. Wykonujemy również przeglądy klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  przegląd klimatyzacji

  Firma WASO KLIM to gwarancja:

  • atrakcyjnych cen nowoczesnych rozwiązań klimatyzacyjnych od znanych i cenionych producentów,
  • bezpłatnego doradztwa i wyceny,
  • fachowej pomocy i indywidualnego podejścia do potrzeb każdego z naszych klientów,
  • profesjonalnej i terminowej realizacji usług,
  • montażu, przeglądu i serwisu klimatyzacji w Częstochowie i okolicach przeprowadzanych przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 7 opinii

  Aurelia

  Klimatyzacja, którą zamontowała u mnie firma Waso Klim działa bez zarzutu. Polecam!

  Karina

  Bez problemu udało się umówić dogodny termin, a montaż przebiegł szybko i bezboleśnie.

  Olgierd

  Szybko udało się ustalić szczegóły mojego zamówienia i wybrać najlepszy dla mojego domu model klimatyzatora. Montażyści przyjechali o ustalonej godzinie i bez zbędnego przedłużania zabrali się do pracy. Wszystko działa, jak należy. Polecam!

  Malwina

  Korzystałam z usług firmy jakiś czas temu. Teraz ponownie się przeprowadziłam i wiedziałam do kogo zadzwonić. Znakomita jakość usług oraz montowanego sprzętu. Zdecydowanie warto!

  Olgierd

  W życiu nie widziałem tak szybko i sprawnie pracującej ekipy, jak ci od montażu z Waso Klim! Wszystko zamontowali, dokładnie sprawdzili i w dodatku posprzątali, a wszystko w przyjemnej atmosferze i z uśmiechem na ustach!

  Strona 1 z 2:
  «
   
   
  1
  2
   
  »