Napisz do nas

Klimatyzacja Częstochowa

Firma WASO KLIM od wielu lat zajmuje się dobieraniem jednostek klimatyzacyjnych dopasowanych do specyficznych wymogów danych pomieszczeń i budynków. W przygotowanej ofercie znajdą Państwo nowoczesne i funkcjonalne urządzenia od światowych marek i jednocześnie naszych oficjalnych partnerów, np. LG, Sinclair i Mitsubishi Heavy. Dostarczamy niezawodną klimatyzację ścienną typu split, kanałową i kasetową, które są przystosowane do montażu w domach, biurach, serwerowniach i różnego rodzaju obiektach, np. restauracjach czy bankach. Z myślą o klientach z Częstochowy i okolic przygotowaliśmy usługę serwisu klimatyzacji oraz jej montażu i przeglądu, które są przeprowadzane przez zespół doświadczonych i odpowiednio wykwalifikowanych fachowców. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty WASO KLIM!
Wybór właściwego systemu klimatyzacji umożliwia nie tylko zapewnienie pomieszczeniom optymalnej temperatury, ale także pozwala uniknąć podwyższonych rachunków za energię i awarii urządzeń. Jeśli potrzebują Państwo pomocy w doborze odpowiedniego rozwiązania, zachęcamy do skorzystania z usługi darmowego doradztwa prowadzonego przez specjalistów WASO KLIM. Klienci z Częstochowy i okolic mogą także zgłosić się do nas w celu dokonania bezpłatnej wyceny. W przypadku zainteresowania przygotowaną ofertą zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Sam zakup urządzenia klimatyzującego jest niewystarczający. Równie ważne, co dobranie jego mocy chłodniczej do specyfiki pomieszczenia, jest właściwie przeprowadzony montaż i instalacja systemu w domu, biurze, obiekcie czy serwerowni. Z myślą o mieszkańcach Częstochowy i okolic przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę montażu, który jest przeprowadzany przez fachowców WASO KLIM, posiadających nie tylko niezbędną wiedzę, ale także wieloletnie doświadczenie. Co więcej, w ofercie naszej firmy znajdą Państwo przegląd klimatyzacji i jej serwis, w trakcie których sprawdzamy, czy elementy działają właściwie i nie są zanieczyszczone. W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości w działaniu urządzeń pracownicy WASO KLIM przeprowadzają ich naprawę.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

waso (7)

Firma WASO KLIM to gwarancja:

  • atrakcyjnych cen nowoczesnych rozwiązań klimatyzacyjnych od znanych i cenionych producentów,
  • bezpłatnego doradztwa i wyceny,
  • fachowej pomocy i indywidualnego podejścia do potrzeb każdego z naszych klientów,
  • profesjonalnej i terminowej realizacji usług,
  • montażu, przeglądu i serwisu klimatyzacji w Częstochowie i okolicach przeprowadzanych przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Dodaj opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *