Napisz do nas

Klimatyzacja Dąbrowa Górnicza

Systemy klimatyzacyjne cieszą się coraz większą popularnością, którą zawdzięczają przede wszystkim gwarancji komfortu przebywających w pomieszczeniach i budynków osób oraz bezpieczeństwa znajdujących się w nich sprzętów. W ofercie WASO KLIM znajdą Państwo klimatyzację ścienną, kasetową i kanałową, która została wyprodukowana przez jedne z najlepszych marek w branży, np. LG, Sinclair czy też Mitsubishi Heavy. Do skorzystania z przygotowanej oferty zachęcamy zarówno właścicieli biur, obiektów i serwerowni, jak i domów, którzy poszukują nowoczesnych i niezawodnych rozwiązań w przystępnej cenie. Realizujemy zlecenia bez względu na ich wielkość. Dodatkowo zapewniamy montaż, przegląd i serwis klimatyzacji na terenie Dąbrowy Górniczej i okolic przeprowadzane przez zespół profesjonalistów z firmy WASO KLIM.
Jeśli interesują Państwa szczegóły jednego z dostępnych w naszej ofercie rozwiązań lub chcieliby Państwo porozmawiać o rozwiązaniach, które firma WASO KLIM może zaproponować posiadanemu budynkowi, zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego doradztwa, a następnie darmowej wyceny na terenie Dąbrowy Górniczej i okolic. Pracownicy WASO KLIM nieustannie pozostają do Państwa dyspozycji, oferując fachową i profesjonalną pomoc w wyborze odpowiedniego rodzaju i mocy chłodniczej klimatyzacji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego!

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

Z myślą o klientach z Dąbrowy Górniczej i okolic WASO KLIM przeprowadza montaż klimatyzacji oraz jej instalacje. Czynności przebiegają w zgodzie z przepisami BHP i Państwa indywidualnymi preferencjami, po wcześniejszym uzgodnieniu dogodnego terminu. Dodatkowo w ofercie posiadamy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz przegląd jednostek, dzięki którym zagwarantujecie sobie Państwo niezawodność działania i czystość systemów klimatyzacyjnych. Klimatyzacja z WASO KLIM to:

  • gwarancja najwyższej jakości potwierdzonej licznymi certyfikatami,
  • urządzenia dopasowane do specyfiki danego budynku i pomieszczenia,
  • konkurencyjne ceny,
  • niezawodność na długie lata.

Dodaj opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *