Napisz do nas

Niezawodne i nowoczesne jednostki klimatyzacyjne, które czekają na Państwa w atrakcyjnej ofercie firmy WASO KLIM, to rozwiązania pochodzące od zaufanych i cieszących się renomą na całym świecie producentów. Naszymi oficjalnymi partnerami są między innymi takie marki jak LG, Sinclair i Mitsubishi Heavy, dzięki czemu mogą być Państwo pewni, że każde z proponowanych rozwiązań będzie inwestycją na długie lata. W przygotowanej ofercie znajdą Państwo między innymi klimatyzację kanałową, kasetową i ścienną typu split dedykowane domom, serwerowniom, biurom i obiektom na terenie Gliwic i okolic. Co więcej, WASO KLIM zapewnia także profesjonalny montaż wybranej jednostki oraz jej regularne przeglądy i serwisy w Gliwicach. Każde zlecenie realizujemy z największą rzetelnością i profesjonalizmem. Serdecznie zapraszamy do poznania szczegółów oferty!

Klimatyzacja WASO KLIM Gliwice – serwis, montaż, przeglądy

Specjaliści WASO KLIM każdego dnia pomagają klientom z Gliwic i okolic w wyborze odpowiedniej i jak najbardziej energooszczędnej jednostki klimatyzacyjnej. Jeśli i Państwo chcieliby zasięgnąć porady ekspertów, zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego doradztwa, w trakcie którego pomożemy w doborze najlepszego rozwiązania dla Państwa domu, biura, obiektu lub serwerowni. W firmie WASO KLIM dokonujemy również darmowej wyceny realizacji prac. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu poznania dokładnych szczegółów!

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usługi montażu klimatyzacji na terenie Gliwic i okolic. Specjalizujemy się w instalacji urządzeń w domach, biurach, serwerowniach i różnych obiektach po uprzednim określeniu specyfiki danego budynku i dobraniu rozwiązania idealnie odpowiadającego Państwa oczekiwaniom. Prace przeprowadzane są w pełnym bezpieczeństwie i z uwzględnieniem komfortu osób, które mogą znajdować się w budynku. Co więcej, w WASO KLIM zapewniamy regularne przeglądy systemów klimatyzacyjnych oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, umożliwiające dokładne oczyszczenie elementów jednostek i ewentualną konserwację klimatyzacji.

Zadzwoń do nas: 664 969 190

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie  
WASO KLIM
Ocena:  
 z 8 opinii

Justyna

Fachowo, szybko, bezproblemowo! Waso Klim są najlepsi na gliwickim rynku!

Adam

Waso Klim to firma, która charakteryzuje się wysokim profesjonalizmem. Współpracowałem z nimi służbowo, a później również prywatnie i w obu przypadkach wszystko przebiegło bez żadnych problemów i na wysokim poziomie.

Inga

Szybkie terminy, fachowa obsługa i sprawny montaż. Próbowałam znaleźć jakieś wady, ale nie udało mi się to zadanie 😉

Tomasz

Fantastyczny kontakt, szybkie przedstawienie idealnej oferty i montaż na medal. Naprawdę mocno polecam Waso Klim!

Robert

Wszystko super! Polecam gorąco!

Strona 1 z 2:
«
 
 
1
2
 
»