Napisz do nas

Klimatyzacja Jaworzno

W firmie WASO KLIM od wielu lat specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań klimatyzacyjnych, które pochodzą od renomowanych, światowych marek. Obecnie jesteśmy partnerami takich producentów jak Sinclair, LG czy Mitsubishi Heavy, dzięki czemu mogą Państwo cieszyć się gwarancją niezawodności wszystkich urządzeń. Przygotowana oferta obejmuje takie jednostki jak klimatyzacja ścienna typu split, kasetowa i kanałowa dedykowane mieszkańcom Jaworzna i okolic. Proponowane rozwiązania sprawdzają się doskonale w przypadku obiektów użytkowych, biur, serwerowni, a nawet i domów, dlatego też do współpracy zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa. Dodatkowo zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty przeglądu, serwisu i montażu klimatyzacji na terenie Jaworzna i pobliskich miejscowości.
Z myślą o wszystkich klientach firma WASO KLIM umożliwia skorzystanie z bezpłatnego doradztwa. Jeden z naszych pracowników pomoże Państwu w wyborze odpowiedniej jednostki klimatyzacyjnej, opowie o jej wadach i zaletach oraz odpowie na wszelkie pytania i rozwieje wątpliwości. Co więcej, oferujemy również darmową wycenę, dzięki której już przed rozpoczęcie zlecenia poznają Państwo jego koszty. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem formularza udostępnionego na naszej stronie internetowej.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

waso (39)

Wszystkich klientów z Jaworzna i okolic zachęcamy do skorzystania z oferty profesjonalnego montażu oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego klimatyzacji. Przygotowaliśmy dla Państwa:

  • zespół profesjonalistów z odpowiednim doświadczeniem i kwalifikacjami,
  • nowoczesne i niezawodne systemy,
  • konkurencyjne koszty zakupu i montażu,
  • dogodne terminy montażu, serwisu i przeglądu,
  • fachową pomoc na każdym etapie realizacji,
  • bezpłatne doradztwo i wycenę,
  • rzetelność i terminowość.

Dodaj opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *