Napisz do nas

WASO KLIM to firma, która specjalizuje się w montażu bardzo nowoczesnych technologii chłodniczych, dzięki czemu w każdym pomieszczeniach utrzymuje się odpowiednia wysokość temperatury oraz stopień wilgotności powietrza. Współpracujemy z najlepszymi producentami, którzy oferują najlepsze urządzenia w swojej klasie jak LG, Sinclair, Mitsubischi Heave. Zapewniamy, że każdy z tych klimatyzatorów będzie pracował przez długie lata, zapewniając Państwu przyjemny chłód niezależnie od aury na zewnątrz. Nasza firma WASO KLIM oferuje montaż, serwis oraz regularne przeglądy. Montujemy klimatyzacje w biurach, serwerowniach, domach i dowolnym obiekcie znajdującym się na terenie miasta Katowice oraz w jego okolicach. Zapraszamy się do bardziej szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, w której dostępny jest bardzo szeroki wybór typów klimatyzacji.

Klimatyzacja WASO KLIM Katowice – serwis, montaż, przeglądy

W zależności od typu pomieszczenia, jego powierzchni trzeba zastosować różne typy systemu chłodzenia. Ważny również jest dobór mocy, który zapewni odpowiednie wymagane warunki. Na szczęście dla Państwa nasze zespół pracowników WASO KLIM cały czas będzie do dyspozycji. Dzięki temu będziemy mogli zaoferować odpowiednią pomoc oraz darmowe doradztwo. Każdy klient może skorzystać z możliwości darmowej wyceny, która określi wysokość wszystkich kosztów montażu urządzenia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi montażu urządzeń klimatyzacyjnych na terenie miasta Katowice oraz w jego okolicach. Oferujemy urządzenia bardzo wielu typów, które różnią się swoim sposobem montażu oraz mocą, z jaką działa. WASO KLIM oferuje usługę montażu w zwykłych domach, biurach, serwerowniach oraz dużych halach. Oczywiście przy określeniu wszystkich wymagań i parametrów danego typu pomieszczenia. Wszystkie prace wykonywane są w pełni profesjonalnie z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa naszych pracowników oraz każdej osoby znajdującej się w budynku. Warto również wspomnieć o przeglądach i pracach serwisowych oferowanych przez WASO KLIM. Dzięki profesjonalnej opiece nad systemem klimatyzatorów przez naszych doświadczonych pracowników jesteśmy w stanie zareagować na każdą awarię, która może nastąpić. Dodatkowo serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zapewnia długotrwałą pracę urządzenia, wraz z czyszczeniem jego filtrów i podzespołów. Dzięki temu będą się mogli Państwo znacznie dłużej cieszyć przyjemną temperaturą w swoich pomieszczeniach.

Zadzwoń do nas: 664 969 190

Dlaczego oferta od WASO KLIM jest tak dobra?

  • Posiadamy bardzo konkurencyjne ceny oraz oferujemy urządzenia od najlepszych, światowych producentów.
  • Możemy pochwalić się ogromny doświadczeniem i fachową wiedzą i zapewniamy bezpłatne doradztwo w zakresie wyboru typu klimatyzacji.
  • Trzymamy się terminów, do każdego zlecenie podchodzimy z największym porfesjonalizmem.
  • Oferujemy bezpłatną wycenę, związaną z obliczeniem wszystkich kosztów jakie Państwo będą musieli ponieść.
  • Oferujemy profesjonalny montaż z udziałem najlepszych pracowników, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie  
WASO KLIM
Ocena:  
 z 10 opinii

Maks

Wszystko przebiegło wzorowo. Doskonały kontakt i szybki montaż, a przy okazji genialne podejście do klienta.

Stefan

Polecam! Wszystko sprawnie, szybko i w rozsądnej cenie!

Halina

Mam wrażenie, że Waso Klim o klimatyzacji wie wszystko. A co najważniejsze, chętnie dzielą się tą wiedzą ze swoimi klientami.

Paweł

Ekipa pracuje dokładnie, czysto i szybko. W dodatku firma Waso Klim oferuje rewelacyjne ceny!

Hanna

Jestem mile zaskoczona poziomem obsługi i wykonania usługi. Widać, że firma może się poszczycić doskonałą organizacją oraz ekipą pracowników, którzy znają się na swojej pracy. Zarówno jeśli chodzi o obsługę klienta, jak i montaż.

Strona 1 z 2:
«
 
 
1
2
 
»