Napisz do nas

Firma WASO KLIM specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań chłodniczych, które umożliwiają utrzymywanie w pomieszczeniach i obiektach optymalnej wysokości temperatury i wilgotności powietrza. Przygotowana oferta dedykowana jest zarówno klientom indywidualnym, którzy chcieliby zakupić urządzenia do swojego domu, jak i większym firmom szukającym klimatyzacji do biura w Krakowie. WASO KLIM dodatkowo oferuje systemy dedykowane serwerowniom i obiektom, w tym hotelom, lokalom gastronomicznym czy też bankom. W dostępnym asortymencie znajdziecie Państwo klimatyzację ścienną typu split, kanałową i kasetową od renomowanych producentów. Do Państwa dyspozycji pozostaje także profesjonalny zespół fachowców, zapewniających montaż, przegląd i serwis klimatyzacji realizowanych na terenie Krakowa i okolic.

Klimatyzacja Kraków

Każde pomieszczenie lub obiekt wymaga zastosowania systemu klimatyzacyjnego o odpowiednim doborze mocy, który powinien być dopasowany do panujących w nich warunków. Właśnie dlatego zespół WASO KLIM nieustannie pozostaje do Państwa dyspozycji, oferując fachową pomoc w wyborze właściwego urządzenia oraz darmowe doradztwo. Klienci zainteresowani przygotowaną ofertą mogą skorzystać z bezpłatnej wyceny, pozwalającej na wstępne określenie kosztów montażu wybranej klimatyzacji. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

FAQ

Nowoczesne systemy klimatyzacyjne spełniają wiele funkcji. Ich głównym zadaniem jest chłodzenie powietrza i zapewnianie pomieszczeniom optymalnej temperatury. Zastosowanie rozwiązań technologicznych w jednostkach klimatyzacyjnych umożliwia także ogrzewanie powietrza i utrzymanie jego wilgotności na odpowiednim poziomie. Urządzenia dodatkowo je wymieniają, czyli wentylują, oraz filtrują, skutecznie usuwając kurz, grzyby, pleśni, bakterie, dym czy też pyłki.

Bogaty asortyment urządzeń klimatyzacyjnych dostępnych na rynku może utrudniać wybór właściwego systemu. Planując instalację urządzenia warto wziąć pod uwagę ilość i rodzaj pomieszczeń, które ma obsługiwać, oraz jakie funkcje chcielibyście Państwo, aby spełniała klimatyzacja. Doradcy WASO KLIM pomagając klientom w wyborze właściwego systemu, biorą również pod uwagę jego wydajność i miejsce montażu.

Do niedawna przyjęty pogląd, że klimatyzacja może oddziaływać negatywnie na ludzkie zdrowie, został obalony. Odpowiednio dobrane systemy oczyszczają powietrze w pomieszczeniach z kurzu, bakterii, grzybów czy też pleśni, które powodują reakcje alergiczne i są mogą prowadzić do rozwoju wielu chorób. Należy jednak pamiętać, że źle dobrane lub zamontowane urządzenie może stwarzać ryzyko dla zdrowia, dlatego też zaleca się wybór profesjonalnej firmy takiej jak WASO KLIM.

Serwis klimatyzacji zalecany jest przynajmniej raz w roku. Ilość przeglądów uzależniona jest od rodzaju budynku – w przypadku domów wystarczy zrobić to raz lub dwa w ciągu 12 miesięcy, podczas gdy systemy znajdujące się w obiektach, np. hotelach, należy serwisować częściej.

Starannie przeprowadzony serwis jest najlepszym sposobem na uniknięcie uszkodzeń i awarii urządzeń. Fachowcy dokładnie sprawdzają działanie i szczelność każdego z podzespołów klimatyzacji i w razie potrzeby je oczyszczają. Zrezygnowanie z przeglądu i regularnego czyszczenia systemu może prowadzić do rozwoju szkodliwych dla zdrowia bakterii, w tym odpowiedzialnej za choroby płuc bakterii Legionella.

Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

OPINIE O WASO

Dodaj opinie