Napisz do nas

Klimatyzacja Krzeszowice

Systemy klimatyzacyjne dostępne w ofercie WASO KLIM to gwarancja niezawodności na lata oraz odpowiedniej temperatury powietrza i jego wilgotności w danym pomieszczeniu lub budynku. Nasze energooszczędne i nowoczesne urządzenia pochodzą od światowych producentów, wśród których znalazły się takie marki jak Sinclair, LG czy Mitsubishi Heavy. Do skorzystania z przygotowanej oferty zachęcamy zarówno klientów poszukujących klimatyzacji do swoich domów w Krzeszowicach, jak i małe czy duże przedsiębiorstwa, które chciałyby wyposażyć swoje obiekty, biura i serwerownie w niezawodne systemy. Oprócz pomocy w doborze i dystrybucji instalacji oferujemy także montaż, serwis i przegląd systemów klimatyzacyjnych na terenie Krzeszowic i okolicznych miejscowości. Usługi są realizowane w dogodnym dla Państwa terminie.

Wybór właściwego systemu klimatyzacyjnego jest uzależniony od wielu czynników, które powinny zostać dokładnie przeanalizowane przez profesjonalistę. Jeśli chcą Państwo zasięgnąć opinii eksperta, to zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego doradztwa dedykowanego klientom indywidualnym i biznesowym. Co więcej, w firmie WASO KLIM możecie Państwo także poznać wstępną wycenę realizacji zlecenia bez ponoszenia żadnych kosztów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu poznania szczegółów!

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

waso (9)

Waso Klim

Zachęcamy do skorzystania z oferty montażu, serwisu oraz przeglądu przeprowadzanych przez fachowców WASO KLIM. Korzystając z naszych usług, zyskują Państwo pewność starannej instalacji i wysokiej jakości oferowanych urządzeń.

Dodaj opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *