Napisz do nas

Klimatyzacja Mikołów

W ofercie firmy WASO KLIM czekają na Państwa profesjonalne rozwiązania klimatyzacyjne dedykowane domom, biurom, serwerowniom czy też różnorodnych obiektom, w tym między innymi restauracjom, hotelom i bankom. Dostępne propozycje pozwalają na zapewnienie pojedynczym pomieszczeniom lub całym budynkom odpowiedniej, wybranej przez Państwa wysokości temperatury oraz stałej cyrkulacji powietrza i jego wilgotności. Klientom z Mikołowa i okolic możemy zaproponować klimatyzację ścienną typu split, kasetową i kanałową wyprodukowane przez znanych i cenionych wśród profesjonalnych producentów z całego świata, w tym LG Sinclair czy Mitsubishi. WASO KLIM to również miejsce, do którego możecie Państwo zgłosić się w przypadku chęci zlecenia montażu, przeglądu lub serwisu zakupionego systemu klimatyzacyjnego w Mikołowie.
Firma WASO KLIM zajmuje się realizacją zleceń zarówno indywidualnych, jak i firmowych, i takich właśnie klientów z Mikołowa serdecznie zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną, mailową lub za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej. Zapraszamy również do skorzystania z oferty darmowego doradztwa prowadzonego przez odpowiednio wykwalifikowanych pracowników oraz bezpłatnej wyceny, dzięki której będą mogli Państwo poznać proponowane koszty instalacji wybranego systemu klimatyzacyjnego.
Decydując się na skorzystanie z oferty WASO KLIM, mają Państwo pewność, że zyskujecie fachową obsługę i doradztwo oraz profesjonalny, przeprowadzany w bezpieczeństwie montaż i serwis klimatyzacji w Mikołowie.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

Dodaj opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *