Napisz do nas

Klimatyzacja Piekary Śląskie

Firma WASO KLIM zajmuje się dostarczaniem profesjonalnych i nowoczesnych urządzeń klimatyzacyjnych od najpopularniejszych na świecie producentów. W ofercie posiadamy rozwiązania takich firm jak LG, Sinclair czy Mitsubishi Heavy dedykowane domom, biurom, serwerowniom i obiektom, np. lokalom gastronomicznym, bankom czy hotelom. Do skorzystania z naszej oferty dobierania klimatyzacji zapraszamy zarówno klientów indywidualnych z terenu Piekar Śląskich i okolic, jak i przedsiębiorstwa, którym zależy na zapewnieniu pomieszczeniom i budynkom optymalnej jakości powietrza, jego odpowiedniej temperatury i wilgotności. Nie tylko dostarczamy klimatyzację kasetową, ścienną typu split i kanałową, ale także zapewniamy ich profesjonalny montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz okresowe przeglądy w Piekarach Śląskich.
Specjaliści z firmy WASO KLIM podchodzą indywidualnie do potrzeb każdego klienta, dokonując profesjonalnego doboru właściwych urządzeń i ich mocy chłodniczej, a także pomagając w odpowiednim rozmieszczeniu systemu klimatyzacyjnego. Zachęcamy Państwa do skorzystania z możliwości wykonania bezpłatnej wyceny montażu danego sprzętu oraz darmowego doradztwa przeprowadzanego przez odpowiednio wykwalifikowanych pracowników na terenie Piekar Śląskich i w okolicach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

waso (8)

Klientów z Piekar Śląskich i pobliskich miejscowości zachęcamy do skorzystania z oferty profesjonalnego montażu oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Dlaczego to właśnie z usług WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Współpracujemy ze światowymi, renomowanymi producentami systemów klimatyzacji,
  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie i szerokie grono odpowiednio wykwalifikowanych pracowników,
  • Oferujemy atrakcyjne ceny nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań,
  • Gwarantujemy wysoką jakość usług i terminowość.

Dodaj opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *