Napisz do nas

Klimatyzacja Trzebinia

Firma WASO KLIM od wielu lat specjalizuje się w dostarczaniu klientom indywidualnym i biznesowym najwyższej jakości rozwiązań z zakresu klimatyzacji. W przygotowanej ofercie czekają na Państwa takie systemy jak klimatyzacja ścienna typu split, kasetowa i kanałowa dedykowane domom, biurom, serwerowniom i obiektom, np. lokalom gastronomicznym, hotelom czy bankom. Dzięki współpracy z takimi światowymi jak markami jak Mitsubishi Heavy, LG czy Sinclair możemy zagwarantować Państwu nowoczesne, energooszczędne i niezawodne urządzenia w bardzo konkurencyjnych cenach. Co więcej, mieszkańców Trzebini i okolicznych miejscowości zachęcamy do skorzystania z oferty montażu i instalacji wybranej klimatyzacji oraz jej serwisu i przeglądu, które są przeprowadzane przez odpowiednio wykwalifikowanych pracowników.

Aby zagwarantować Państwu całkowitą satysfakcję z przygotowanej oferty i realizacji zlecenia, oddajemy do Państwa dyspozycji szereg wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów z branży systemów chłodzenia. Oferujemy nie tylko bezpłatne doradztwo, ale także darmową wycenę na terenie Trzebini i okolic. Po jej zakończeniu poznają Państwo przybliżone koszty montażu i instalacji systemów klimatyzacyjnych w danym pomieszczeniu lub budynku. W celu poznania szczegółów zachęcamy do kontaktu pod wskazanym numerem telefonu.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

waso (3)

Montaż i serwis, które przeprowadzają pracownicy WASO KLIM, są realizowane zawsze w dogodnym dla Państwa terminie i po wcześniejszym ustaleniu wszelkich szczegółów. Co więcej, wykonują je wyłącznie doświadczeni fachowcy, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży. Wybierając naszą firmę, zyskują Państwo gwarancję konkurencyjnych cen usług i nowoczesnych urządzeń, profesjonalnego i indywidualnego podejścia oraz rzetelności na każdym etapie realizacji zlecenia.

Dodaj opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *