Pompy ciepła Bielsko-Biała

Pompy ciepła są urządzeniami, które to działają na tej samej zasadzie, co lodówki czy klimatyzatory. Jednakże w tym przypadku celem jej nie jest odebranie ciepła, lecz wręcz przeciwnie – dostarczenie ciepła. Są to więc nowoczesne urządzenia, które mogą posłużyć nam do ogrzania naszego domu czy określonego budynku. Świetnie się sprawdzają również podczas ogrzewania wody użytkowej. Oferujemy takie pompy ciepła na terenie miasta Bielsko-Biała. Nasze produkty nie tylko są wysokiej jakości, ale też niezmiernie trwałe.

Tego typu rozwiązanie grzewcze stało się ostatnimi czasy bardzo modne. Taka sytuacja jest spowodowana kilkoma przyczynami. Przede wszystkim pompy ciepła są znacznie bardziej ekonomiczne niż tradycyjne piece. Do ogrzewania nie potrzebujemy bowiem ani gazu, ani też energii elektrycznej, co znacznie wpływa na zmniejszenie comiesięcznych kosztów. Energia potrzebna do ogrzania budynku jest więc pozyskiwana z jego otoczenia, co nic nie kosztuje. Dlatego też, jeśli zależy Państwu na oszczędności, to takie rozwiązanie jest z pewnością bardzo korzystne.

ogrzewanie w domu
pompy ciepła montowane przez Waso Klim Bielsko-Biała

Pompy ciepła w Bielsku-Białej – nowoczesne rozwiązanie grzewcze

Takie nowoczesne pompy ciepła instalowane są w domu bądź w budynku jako urządzenia mające wielkość niedużego kotła bądź lodówki. To właśnie do niego doprowadza się rury oraz obwód grzewczy. W naszej ofercie znajdą Państwo różnego typu pompy grzewcze, które instalujemy na terenie Bielsko-Białej. Między innymi istnieją urządzenia ogrzewające tylko i wyłącznie powietrze, ale też dostępne są wersje bardziej rozbudowane, które mają znacznie więcej funkcjonalności. Lepiej sprawdzają się więc w naszych domostwach.

W tym przypadku pompy ciepła służą również do podgrzewania wody użytkowej. W takiej sytuacji stają się uniwersalnym urządzeniem, które pozwoli nam ogrzać dom i wodę, a przy tym nie będzie powodować, iż koszty utrzymania staną się wysokie. Warto więc rozważyć tego typu instalację, bo chociaż koszt jej na początku może wydawać się spory, to z czasem zauważymy ogromne oszczędności. Poza tym takie pompy ciepła są ekologiczne i korzystnie wpływają na nasze środowisko.

  • NASI PARTNERZY:
  • mitsubishi
  • lg
  • sinclair
Waso Klim © 2012 Chłodnictwo Wentylacja Klimatyzacja - serwis klimatyzacji, naprawa, odgrzybianie, zakładanie, montaż, czyszczenie, wymiana urządzeń.
Usługi na terenie miast: Katowice, Chorzów, Bytom, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Zabrze, Gliwice, Piekary Śląskie.