pompy ciepła montowane przez Waso Klim Chrzanów
powietrzne pompy ciepła
ekonomiczne rozwiązanie poprzez pompy ciepła

Pompy ciepła Chrzanów

Pompy ciepła, które proponujemy na terenie Chrzanowa, dają się łatwo zamontować właściwie w każdym obiekcie. Nasi fachowcy nie tylko dobiorą odpowiedni system, ale również rzetelnie przeprowadzą cały montaż. Proponujemy więc pompy ciepła zarówno do bloków mieszkalnych jak też i domów czy innych budynków. Warto mieć świadomość, że montaż tego typu urządzeń jest zdecydowanie łatwiejszy niż instalacja na przykład kotła centralnego ogrzewania.

Powietrze pompy ciepła

Takie pompy ciepła powietrze-powietrze wymagają montażu jedynie dwóch jednostek. Co ważniejsze tego typu urządzenia nie potrzebują komina, co znacznie ułatwia całą sprawę. Zajmują również mniej miejsca, dzięki czemu możemy wykorzystać wolną przestrzeń do zupełnie innych celów. Takie pompy ciepła instalujemy w Chrzanowie, a montaż zawsze przebiega u nas sprawnie. Tego typu urządzenia są uważane za najbezpieczniejszy rodzaj ogrzewania. Jednak to nie są wszystkie atuty owych sprzętów.

Pompy ciepła w Chrzanowie – ekonomiczne rozwiązanie

Okazuje się, że takie pompy ciepła nie tylko są najbezpieczniejszym sposobem ogrzewania, gdyż nie wymagają płomienia ani też nie grożą ulatnianiem się gazu. Równocześnie są też bardzo ekonomiczne. Energię czerpią bowiem w dużym stopniu z otoczenia budynku, co korzystnie wpływa na koszty ogrzewania domu, a także wody, jeśli zdecydujemy się na bardziej rozbudowane rozwiązanie. Takie urządzenia są ekologiczne, gdyż nie dostarczają jakichkolwiek spalin do atmosfery. Warto więc rozważyć tego typu rozwiązanie.

  • NASI PARTNERZY:
  • mitsubishi
  • lg
  • sinclair
Waso Klim © 2012 Chłodnictwo Wentylacja Klimatyzacja - serwis klimatyzacji, naprawa, odgrzybianie, zakładanie, montaż, czyszczenie, wymiana urządzeń.
Usługi na terenie miast: Katowice, Chorzów, Bytom, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Zabrze, Gliwice, Piekary Śląskie.