Pompy ciepła Gliwice

Pompy ciepła to nowoczesne, a zarazem niezmiernie ekonomiczne rozwiązanie, które oferujemy między innymi na terenie Gliwic. Tego typu urządzenia coraz częściej wybierane są przez klientów, albowiem pozwalają na ogrzanie domu bądź budynku i to w dość tani sposób. Otóż zadaniem takiej pompy ciepła jest między innymi pobranie ciepła z jednego miejsca i następnie oddanie go w innym miejscu. Tak naprawdę urządzenia tego typu nie wytwarzają więc ciepła samoistnie, lecz pobierają je z otoczenia ogrzewanego przez nie miejsca. Taka instalacja posiada mnóstwo atutów.

Jednym z nich jest łatwość przeprowadzenia instalacji. Okazuje się bowiem, iż takie pompy ciepła, które instalujemy między innymi w Gliwicach, wcale nie potrzebują komina spalinowego ani też żadnego przyłącza gazowego bądź specjalnych zbiorników na olej opałowy. Tego typu dodatki, które były niezbędne do tradycyjnych urządzeń grzewczych, niestety zajmują sporo przestrzeni, a w dodatku wymagają zaangażowania przy przeprowadzaniu instalacji. Dlatego też pompy ciepła prezentują się na ich tle znacznie lepiej.

pompy ciepła montowane przez Waso Klim Gliwice

Pompy ciepła w Gliwicach – niższe koszty eksploatacji

Jeśli zdecydujemy się na tego typu rozwiązanie w budynku, to znacznie zmniejszy nam to koszty utrzymania. Przede wszystkim unikniemy opłat za gaz oraz energię elektryczną. Tego typu pompy ciepła mogą naprawdę korzystnie wpłynąć na nasz domowy budżet i dlatego też warto jest rozważyć właśnie takie rozwiązanie. Poza tym posiadają one jeszcze inne atuty. Takie pompy ciepła nie są obciążające dla środowiska, czego niestety nie można powiedzieć o tradycyjnych piecach.

Nowoczesne pompy ciepła mogą być jednym z najbardziej efektywnych i przy tym równocześnie bardzo ekologicznych systemów pozwalających ogrzać budynek. Służą również do ogrzewania wody, używanej później w domu. Takie urządzenia wykorzystują energię słoneczną, która została zgromadzona w otoczeniu danego budynku. Dlatego też należą do najbardziej ekonomicznych rozwiązań i coraz to więcej klientów decyduje się na tego typu montaż. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy pompy ciepła na terenie Gliwic.

  • NASI PARTNERZY:
  • mitsubishi
  • lg
  • sinclair
Waso Klim © 2012 Chłodnictwo Wentylacja Klimatyzacja - serwis klimatyzacji, naprawa, odgrzybianie, zakładanie, montaż, czyszczenie, wymiana urządzeń.
Usługi na terenie miast: Katowice, Chorzów, Bytom, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Zabrze, Gliwice, Piekary Śląskie.