pompy ciepła montowane przez Waso Klim Katowice
skuteczne ogrzewanie domu

Pompy ciepła Katowice

Coraz więcej osób stara się w świadomy sposób podchodzić do kwestii oszczędności, a przy tym myśli o przyszłości środowiska. W takiej sytuacji warto pomyśleć o ekologicznych, a zarazem ekonomicznych rozwiązaniach. Pompy ciepła, które oferujemy na terenie Katowic i okolic są tutaj świetnym przykładem. Taki system grzewczy wraz z pompą ciepła oferuje bowiem nie tylko najwyższy komfort ogrzewania, ale również i obsługi. Ów system zapewnia świetny klimat w pomieszczeniach, a przy tym jest tani w obsłudze.

Oferowane przez nas w pompy ciepła są niezmiernie uniwersalne. Otóż można dzięki nim zrealizować między innymi ogrzewanie podłogowe, ale również ścienne. Takie urządzenia mogą jednak równocześnie posłużyć do zmodernizowania już istniejącego ogrzewania. Tego typu system grzewczy posiada mnóstwo atutów. Przede wszystkim korzystnie wpływa on na domowy budżet. Choć koszt instalacji na początku może być spory, to jednak później korzystanie z ciepła nic już nas nie kosztuje, albowiem stosowana jest energia z odzysku.

Pompy ciepła w Katowicach – skuteczny sposób ogrzewania

Poza tym tego typu urządzenia są nieawaryjne. Oferowane przez naszą firmę pompy ciepła są naprawdę wysokiej jakości i przez wiele lat nam będą służyć bez konieczności serwisowania. Poza tym, na co dzień pracują cicho i przy tym są całkowicie zautomatyzowane. Nasze pompy ciepła nie wymagają też konserwacji, co znacznie zwiększa komfort ich użytkowania. Ważny jest też brak konieczności posiadania zbiornika oleju czy komina. Nie tylko ułatwia to znacznie instalację owego urządzenia, ale równocześnie dzięki temu zyskujemy cenną wolną przestrzeń, którą możemy wykorzystać na coś potrzebnego.

Pompy ciepła instalowane przez naszą firmę na terenie Katowic są urządzeniami wyjątkowo bezpiecznymi. W przeciwieństwie do tradycyjnych pieców nie wytwarzają płomienia i w związku z tym nie stanowią żadnego zagrożenia pożarowego. Poza tym nie grozi nam też ewentualne ulatnianie się gazu. Co ważniejsze takie pompy ciepła są neutralne dla środowiska, o czym warto pamiętać. Troska o otoczenie w dzisiejszych czasach jest szczególnie istotna, gdyż mamy naprawdę mnóstwo zanieczyszczeń. Dlatego też takie rozwiązanie grzewcze jest polecane nie tylko ze względów ekonomicznych, ale również i ekologicznych.

  • NASI PARTNERZY:
  • mitsubishi
  • lg
  • sinclair
Waso Klim © 2012 Chłodnictwo Wentylacja Klimatyzacja - serwis klimatyzacji, naprawa, odgrzybianie, zakładanie, montaż, czyszczenie, wymiana urządzeń.
Usługi na terenie miast: Katowice, Chorzów, Bytom, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Zabrze, Gliwice, Piekary Śląskie.