pompy ciepła do ogrzewania domu

Pompy ciepła Kraków

W Europie pompy ciepła są uważane za niezwykłe rozwiązanie proekologiczne, gdyż przede wszystkim nie dostarczają one żadnych zanieczyszczeń do atmosfery. Tym też różnią się one od tradycyjnych pieców opalanych różnymi materiałami. Dlatego też, jeśli zależy nam na czystym powietrzu w Krakowie, to warto zdecydować się właśnie na pompy ciepła. To urządzenia, które funkcjonują na prąd, jednak energię cieplną czerpią z otoczenia. Dlatego też nie tylko są one ekologiczne, ale równocześnie i ekonomiczne.

Dzięki korzystaniu z tego typu urządzeń z pewnością zmniejszymy znacznie emisję CO2 do atmosfery, co zdecydowanie wpłynie na jakość powietrza. Warto zwrócić również uwagę na to, iż takie pompy ciepła są też bardzo bezpieczne. Specjaliści uważają je za najbezpieczniejszy system ogrzewania. Wynika to między innymi stąd, iż nie wymagają one stosowania gazu czy ognia, a wiadomo, że materiały te mogą przyczyniać się do różnych niebezpiecznych wypadków. Jeśli zależy nam więc na bezpieczeństwie rodziny, to warto wybrać właśnie pompy ciepła, które to oferujemy na terenie Krakowa i okolic.

Pompy ciepła w Krakowie – komfort i wygoda

Oferowane przez nas pompy ciepła w Krakowie to nie tylko ekologiczne rozwiązanie i zapewnienie bezpieczeństwa w domu. To także spora ekonomia. Urządzenia tego typu przyczyniają się bowiem do sporych oszczędności. Przede wszystkim koszty utrzymania ich są niewielkie, albowiem nie wymagają serwisowania. Takie pompy ciepła są skonstruowane tak, aby przetrwały przez wiele lat i nie wymagały jakichkolwiek napraw. Dodatkowo energia, z której korzystają w dużym stopniu, czerpana jest z otoczenia. To przyczynia się do zmniejszenia kosztów ogrzewania.

pompy ciepła to także komfort pod względem użytkowania. Okazuje się bowiem, że urządzenia te są prawie całkowicie bezobsługowe. Z pewnością nie musimy codziennie dorzucać materiałów czy paliw opałowych. Jak widać, pompy ciepła posiadają naprawdę mnóstwo zalet. Dlatego też coraz to więcej klientów decyduje się na tego typu rozwiązania. Jeśli zależy więc Państwu na komforcie, ekonomii oraz bezpieczeństwie rodziny, to warto rozważyć także tego typu system. W razie jakichkolwiek pytań, chętnie służymy pomocą.

  • NASI PARTNERZY:
  • mitsubishi
  • lg
  • sinclair
Waso Klim © 2012 Chłodnictwo Wentylacja Klimatyzacja - serwis klimatyzacji, naprawa, odgrzybianie, zakładanie, montaż, czyszczenie, wymiana urządzeń.
Usługi na terenie miast: Katowice, Chorzów, Bytom, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Zabrze, Gliwice, Piekary Śląskie.