zadowolona rodzina
pompy ciepła montowane przez Waso Klim Olkusz

Pompy ciepła Olkusz

Pomimo zastosowania w takich urządzeniach wysoko zaawansowanych rozwiązań, pompy ciepła, które oferujemy na terenie miasta Olkusz są dosyć proste w instalacji oraz późniejszej obsłudze. Właśnie z tego też powodu często z powodzeniem stosuje się je podczas modernizowania starszych rozwiązań grzewczych. Pompy ciepła charakteryzują się bowiem tym, że wykorzystują energię cieplną pobraną z otoczenia. Potrzebują więc jedynie podłączenia do instalacji elektrycznej, jednak równocześnie nie są tak drogie w obsłudze, jak na przykład piece elektryczne.

Oferowane przez nas pompy ciepła w Olkuszu są wysokiej jakości i nie wymagają późniejszego serwisowania. To znacznie zmniejsza koszty obsługi tego typu urządzenia. To samo dotyczy instalacji. Jest ona na tyle prosta, że koszt jej jest naprawdę niewielki.

Pompy ciepła w Olkuszu – podgrzewanie wody

Wiele urządzeń typu pompy ciepła posiada również mnóstwo dodatkowych zalet, pozwalających utrzymać właściwy mikroklimat w każdym domu. Takie urządzenia znacznie zwiększają komfort życia. Do pomieszczeń doprowadzają bowiem świeże powietrze, co sprawia, że w budynku panuje właściwy mikroklimat. Istotną kwestią również to, że pompy ciepła poza ogrzewaniem powietrza mogą także służyć do podgrzewania wody. Dzięki temu oferują one uniwersalne rozwiązania grzewcze w naszym domu, które świetnie się sprawdzają w różnych warunkach.

Przy tym warto mieć świadomość, iż takie pompy ciepła są też później właściwie bezobsługowe i dlatego tak chętnie wybierane są przez coraz większą ilość klientów. Jeśli interesuje Państwa tego typu rozwiązanie, to zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie pomożemy dokonać właściwego wyboru.

  • NASI PARTNERZY:
  • mitsubishi
  • lg
  • sinclair
Waso Klim © 2012 Chłodnictwo Wentylacja Klimatyzacja - serwis klimatyzacji, naprawa, odgrzybianie, zakładanie, montaż, czyszczenie, wymiana urządzeń.
Usługi na terenie miast: Katowice, Chorzów, Bytom, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Zabrze, Gliwice, Piekary Śląskie.