sprzęt używany przez firme Waso Klim
system pomp ciepła
pompy ciepła montowane przez Waso Klim Ruda Śląska

Pompy ciepła Ruda Śląska

W dzisiejszych czasach nie jest konieczne, aby oferowane techniki grzewcze oraz chłodzące opierać tylko i wyłącznie na paliwach kopalnych. Dlatego też świetnym rozwiązaniem są pompy ciepła, które oferujemy w Rudzie Śląskiej. Takie pompy ciepła zależne są od odnawialnych źródeł energii. Dzięki temu uważane są za ekologiczne, gdyż znacznie przyczyniają się do zmniejszania emisji dwutlenku węgla do atmosfery.

Zastosowanie pomp ciepła

Niestety nie byłoby to możliwe w przypadku wszelkich tradycyjnych technologii. Natomiast pompy ciepła, oferowane przez nas w Rudzie Śląskiej przenoszą ciepło i nie muszą w związku z tym przekształcać go z paliwa, jak ma to miejsce we wszelkich systemach ogrzewania spalinowego. To nie wszystko, co oferują nam tego typu urządzenia. Okazuje się bowiem, że powietrzne pompy ciepła również są przystępne cenowo. Tutaj bowiem źródłem energii jest powietrze. Okazuje się więc, że nie tylko koszty eksploatacji są niższe niż w przypadku innego typu ogrzewania, ale i sama instalacja jest niedroga.

Popularne pompy ciepła w Rudzie Śląskiej

Pewnie właśnie z tych powodów pompy ciepła stały się popularne. Coraz to więcej klientów decyduje się właśnie na tego typu rozwiązanie. Jeśli planują więc Państwo taką właśnie instalację, to zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Oferujemy bowiem usługi najwyższej jakości. Na początku pomożemy Państwu dobrać właściwe rozwiązanie, które sprawdzi się w określonych warunkach. Później sprawnie przeprowadzimy cały montaż. Zależy nam na satysfakcji naszych klientów i dlatego też oferowane przez nas pompy ciepła są zawsze na wysokim poziomie.

  • NASI PARTNERZY:
  • mitsubishi
  • lg
  • sinclair
Waso Klim © 2012 Chłodnictwo Wentylacja Klimatyzacja - serwis klimatyzacji, naprawa, odgrzybianie, zakładanie, montaż, czyszczenie, wymiana urządzeń.
Usługi na terenie miast: Katowice, Chorzów, Bytom, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Zabrze, Gliwice, Piekary Śląskie.