Pompy ciepła Siemianowice Śląskie

Powietrzne pompy ciepła należą do systemów, które to korzystają między innymi z odnawialnych źródeł energii, a dzięki temu przyczyniają się chociażby do znacznego obniżenia emisji dwutlenku węgla. To wszystko za sprawą korzystania z ogólnie dostępnego źródła, czyli powietrza. Nasza firma oferuje takie pompy ciepła na terenie Siemianowic Śląskich. Tego typu urządzenia pochłaniają ciepło z zewnątrz oraz konwertują je na ciepło, które później rozprowadzane jest po całym domu, co sprawia, iż komfort korzystania z urządzenia jest ogromny.

Tego typu ciepło może być chociaż wykorzystane do ogrzewania między innymi wszelkich systemów podłogowych, a także kaloryferów. To jednak nie wszystkie atuty, albowiem pompy ciepła, które montujemy na terenie Siemianowic Śląskich, mogą być również stosowane w celu dostarczenie chociażby ciepłej wody. To sprawia, że tego typu urządzenie staje się uniwersalne pod względem grzewczym. Takie powietrzne pompy ciepła pochłaniają ciepło z powietrza zewnętrznego i w ten sposób są one niezmiernie ekonomiczne.

pompy ciepła montowane przez Waso Klim Siemianowice Śląskie
pompy ciepła w domu jednorodzinnym

Pompy ciepła w Siemianowicach Śląskich

Pompy ciepła są uważane za jedne z bardziej skutecznych urządzeń grzewczych, które szczególnie dobrze sprawdzają się w cieplejszym klimacie. Mogą nie tylko posłużyć do ogrzewania pomieszczeń, ale również i chłodzenia. Okazuje się, iż w przypadku takich urządzeń ciepło z powietrza może być wykorzystane, nawet wtedy, gdy temperatura zewnętrzna będzie poniżej 10 stopni Celsjusza. Co ważniejsze takie pompy ciepła mają korzystny wpływ na środowisko i dlatego też coraz więcej osób decyduje się na tego typu rozwiązanie.

  • NASI PARTNERZY:
  • mitsubishi
  • lg
  • sinclair
Waso Klim © 2012 Chłodnictwo Wentylacja Klimatyzacja - serwis klimatyzacji, naprawa, odgrzybianie, zakładanie, montaż, czyszczenie, wymiana urządzeń.
Usługi na terenie miast: Katowice, Chorzów, Bytom, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Zabrze, Gliwice, Piekary Śląskie.