pompy ciepła montowane przez Waso Klim Świętochłowice

Pompy ciepła Świętochłowice

Wszelkie powietrzne pompy ciepła działają podobnie jak lodówki. W ich przypadku ciepło z powietrza gromadzone jest i wchłaniane do cieczy, a następnie przechodzi poprzez sprężarkę, gdzie podgrzewane jest dalej i transportowane do układów ogrzewania oraz ciepłej wody w całym domu. Oferujemy takie pompy ciepła na terenie Świętochłowic. Okazuje się, że inwestowanie w tego typu urządzenia jest niezmiernie korzystne. Mają one bowiem wiele zalet i z pewnością świetnie się sprawdzają jako instalacja grzewcza.

Co oferują nam zatem takie pompy ciepła? Otóż przede wszystkim jest to klucz do znacznego obniżenia rachunków oraz wszelkich opłat za tradycyjne ogrzewanie elektryczne. Wynika to między innymi stąd, iż stosują one również odnawialne źródła energii, obniżając tym samym koszt ogrzewania. Poza tym systemy te często kwalifikują się również do pewnych programów dofinansowań, co sprawia, iż możemy także znacznie obniżyć koszty inwestycji. Okazuje się bowiem, że pompy ciepła są uważane za ekologiczne rozwiązanie grzewcze.

Pompy ciepła w Świętochłowicach – ekologiczne rozwiązanie

Takie powietrzne pompy ciepła są źródłem energii cieplnej, które przyczynia się między innymi do znacznego obniżenia emisji dwutlenku węgla. Nie potrzeba do ich stosowania jakichkolwiek paliw kopalnianych, które wiążą się z powstawaniem spalin. Oferujemy więc takie ekologiczne pompy ciepła w Świętochłowicach. Warto mieć świadomość, iż tego typu rozwiązania nie wymagają między innymi umowy z dostawcami, a dodatkowo posiadacz pompy ciepła jest równocześnie całkowicie niezależny od wszelkich innych źródeł energii.

  • NASI PARTNERZY:
  • mitsubishi
  • lg
  • sinclair
Waso Klim © 2012 Chłodnictwo Wentylacja Klimatyzacja - serwis klimatyzacji, naprawa, odgrzybianie, zakładanie, montaż, czyszczenie, wymiana urządzeń.
Usługi na terenie miast: Katowice, Chorzów, Bytom, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Zabrze, Gliwice, Piekary Śląskie.