pompy ciepła montowane przez Waso Klim Zawiercie
pompy ciepła w domu

Pompy ciepła Zawiercie

Pompy ciepła działają odwrotnie niż lodówki. Mianowicie tego typu urządzenia pobierają energię z ziemi, a także wody bądź skał, a następnie przekształcają ją w ciepło służące do ogrzewania temperatury w danym budynku bądź też wody. Co ważniejsze takie pompy ciepła, które instalujemy między innymi na terenie Zawiercia, w upalne dni upalne działają na odwrót, a więc pobierają z ziemi zimno i mogą w ten sposób wspomagać naszą klimatyzację, chłodząc wszelkie pomieszczenia. Jak widać, tego typu urządzenia mają dość uniwersalne zastosowanie i świetnie się sprawdzają w rozmaitych warunkach.

Przy tym takie pompy ciepła nie wymagają konserwacji ani też przeglądów technicznych, co niezmiernie istotne i kosztowne jest w przypadku instalacji gazowych i innych tradycyjnych pieców. Praca tego typu sprzętu nie zanieczyszcza także środowiska. Podczas ogrzewania pompy ciepła nie emitują bowiem żadnych spalin do atmosfery, dzięki czemu nie wpływają na zwiększenie poziomu dwutlenku węgla w powietrzu. Dlatego też rozwiązanie to jest niezmiernie ekologiczne. Jeśli zależy nam na naszym środowisku, to warto rozważyć tego typu instalację. Oferujemy pompy ciepła na terenie Zawiercia.

Pompy ciepła w Zawierciu – komfort i oszczędności

Coraz to więcej osób decyduje się na tego typu rozwiązanie. Wynika to między innymi stąd, że takie pompy ciepła oferują przede wszystkim komfort korzystania. Nie wymagają one regularnego serwisowania, ale również nie potrzebują dodatkowego paliwa. Poza tym pompy ciepła są właściwie bezobsługowe. Przy tym oferują one komfortowe ogrzewanie i ewentualne chłodzenie, nie generując równocześnie wysokich kosztów. Stąd też system ten może przyczynić się do sporych oszczędności w naszym domowym budżecie.

Jeśli planują Państwo instalację pompy ciepła na terenie Zawiercia, to zachęcamy do kontaktu z nami. Nasi specjaliści z pewnością doradzą Państwu odpowiednie rozwiązanie, które nie tylko będzie optymalne, ale równocześnie też i funkcjonalne. Zależy nam na satysfakcji klientów i dlatego też do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Oferujemy rzetelny i sprawny montaż, a nasze pompy ciepła są najwyższej jakości i świetnie się będą sprawować przez długi czas. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

  • NASI PARTNERZY:
  • mitsubishi
  • lg
  • sinclair
Waso Klim © 2012 Chłodnictwo Wentylacja Klimatyzacja - serwis klimatyzacji, naprawa, odgrzybianie, zakładanie, montaż, czyszczenie, wymiana urządzeń.
Usługi na terenie miast: Katowice, Chorzów, Bytom, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Zabrze, Gliwice, Piekary Śląskie.