Napisz do nas

Pompy ciepła Bytom

W obecnych czasach wszyscy szukają dobrych i tanich alternatyw dla tradycyjnych systemów grzewczych. Jednym z bardziej ekonomicznych, funkcjonalnych i niegroźnych dla środowiska rozwiązań, są pompy ciepła, które firma WASO KLIM instaluje na terenie Bytomia i okolic. To nowoczesny system grzewczy, który z powodzeniem sprawdzi się w różnych rodzajach budynków, od małych domków jednorodzinnych do większych powierzchniowo miejsc. Pompy ciepła są wyjątkowo uniwersalnym rozwiązaniem – mogą służyć nie tylko do ogrzewania poszczególnych pomieszczeń, ale także ciepłej wody użytkowej. Są relatywnie tanie i charakteryzują się wysoką trwałością – to właśnie dlatego coraz więcej klientów stawia na to rozwiązanie.
Firma WASO KLIM oferuje wysokiej jakości usługi na terenie Bytomia i najbliższych okolic, gdzie zajmuje się profesjonalnym montażem i serwisem pomp ciepła. Fachowe doradztwo i indywidualne podejście do klienta pozwalają na świetne dopasowanie systemu grzewczego do potrzeb klienta. W naszej ofercie znaleźć mogą Państwo pompy ciepła gruntowe, do c.w.u. oraz pompy powietrze-woda. Pompy ciepła, które montujemy, charakteryzują się wysoką jakością wykonania, co przekłada się na rzadkie ich serwisowanie, dodatkowo są praktycznie bezobsługowe. Co ważne, należą do do najbezpieczniejszych urządzeń grzewczych. Wszystkie te aspekty przemawiają za tym, aby rozważyć instalację systemu grzewczego, jakim są pompy ciepła. Pozwalają one na relatywnie tanie i szybkie ogrzanie całego budynku oraz podgrzanie ciepłej wody użytkowej, a jednocześnie nie zagrażają w żaden sposób środowisku naturalnemu.

Zadzwoń do nas: 664 969 190

Łatwa obsługa i ekonomia

Klienci z Bytomia i okolic, którzy zdecydowali się na montaż pomp ciepła, szczególnie chwalą sobie łatwość obsługi tego systemu grzewczego. Urządzenia te pracują samodzielnie, dzięki czemu unika się tutaj takich czynności, jak dosypywanie materiałów opałowych, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych rozwiązań. Dodatkowym dużym atutem przy wyborze pomp ciepła jest oszczędność – inwestycja włożona w instalację tego systemu szybko się zwraca i końcowo koszty ogrzewania są o wiele niższe.
Co więcej, pompy ciepła są doskonałym rozwiązaniem w miejscach, do których nie można doprowadzić instalacji gazowej, mogą bowiem zastąpić tradycyjny piec gazowy, wykorzystywany do ogrzewania budynku i wody. W przypadku pomp ciepła wymagana jest jedynie instalacja elektryczna. W WASO KLIM oferujemy Państwu profesjonalny montaż i serwis pomp ciepła na terenie Bytomia i okolic, przeprowadzony przez zespół wykwalifikowanych fachowców.

Dodaj opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *