Napisz do nas

Pompa ciepła Częstochowa

Firma WASO KLIM oferuje szeroki zakres prac związanych z montażem, serwisem oraz przeglądami pomp ciepła. Firma współpracuje ze znanymi producentami, którzy cenią sobie jakości i satysfakcję ze strony klienta. Należą do nich LG, Mitsubishi oraz Sinclair. WASO KLIM to firma, która posiada zespół doświadczonych pracowników, wyspecjalizowanych w doradztwie, pomiarach, instalacji, a także serwisowaniu urządzeń. WASO KLIM poza montażem pomp ciepła zajmuje się również systemami klimatyzacyjnymi. Oferta firmy obejmuje realizacje ukierunkowane dla klienta indywidualnego, ale także montuje pompy w dużych przedsiębiorstwach. Pracownicy oferują, poza montażem, także serwis i regularny przegląd zainstalowanych pomp ciepła. Dla wszystkich zainteresowanych klientów z Częstochowy i okolic firma przygotowała atrakcyjną ofertę.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą firmy WASO KLIM. Pompy ciepła to innowacyjne rozwiązanie, a popyt na takie instalacje ciągle wzrasta. Dużą zaletą jest oszczędność, a także pozyskiwanie ciepła metodami naturalnymi. Przed montażem jeden z naszych pracowników indywidualnie umawia się z klientem na spotkanie w domu, w celu zebrania pomiarów i wyceny. Spotkanie z naszym doradcą jest bezpłatne, podobnie jak wycena. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i umawiania spotkań z doradcą. Kalendarz doradcy się zapełnia!
Nowoczesne pompy ciepła spełniają wiele funkcji, a także posiadają szeroką grupę zwolenników. Zastosowanie pompy ciepła w domku jednorodzinnym pozwala na maksymalizację oszczędności. Wybór pomp ciepła jest ogromny, dlatego warto zaznajomić się z ofertą WASO KLIM, która poza montażem przeprowadza regularne serwisowanie i przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne. Pracownicy pełną instalację wykonują zgodnie z zasadami BHP oraz dobierają sprzęt z odpowiednią mocą do danego pomieszczenia.

Zadzwoń do nas: 664 969 190

Co nam oferuje WASO KLIM?

  • Instalację systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, a także urządzeń, które pomagają odzyskać w sposób naturalny ciepło,
  • Doradztwo wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników,
  • Dyspozycyjność na poziomie 24 godzin na dobę,
  • Gotowość do serwisowania w razie powstania awarii,
  • Regularne przeglądy, które wpływają na żywotność urządzenia.

Dodaj opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *