Napisz do nas

Pompy ciepła Krzeszowice

Klientów z Krzeszowic i okolic serdecznie zapraszamy do poznania szczegółów naszej oferty pomp ciepła. W WASO KLIM współpracujemy ze światowymi producentami, którzy cieszą się renomą i zaufaniem, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu rozwiązania nie tylko nowoczesne i energooszczędne, ale także wyróżniające się niską ceną zakupu, montażu i ciągłej eksploatacji. W ofercie posiadamy pompy ciepła do CWU, gruntowe i powietrze-woda dedykowane różnym rodzajom budynków. Ekologiczne systemy umożliwiają dostarczenie pomieszczeniom ciepła zimą i ich chłodzenia w okresie wiosenno-letnim, a także pozwalają na stałe ogrzewanie wody. Dodatkowo na terenie Krzeszowic i pobliskich miejscowości świadczymy usługi z zakresu montażu i serwisu pomp ciepła. Wszystkie prace wykonujemy z należytą rzetelności i bezpieczeństwem.
Wybór właściwych pomp ciepła może sprawiać problem, a dobór nieodpowiedniego systemu stwarza ryzyko występowania częstych awarii i podwyższonych rachunków za energię. Właśnie dlatego w WASO KLIM mogą Państwo skorzystać z bezpłatnego doradztwa prowadzonego przez odpowiednio wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników w Krzeszowicach. Co więcej, umożliwiamy także dokonanie darmowej wyceny realizacji montażu i instalacji wybranych pomp ciepła. Zapraszamy do kontaktu pod wskazanym numerem telefonu!
W WASO KLIM oferujemy profesjonalny montaż pomp ciepła oraz ich serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług i konkurencyjne ceny.

Zadzwoń do nas: 664 969 190

Dodaj opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *