Napisz do nas

Pompy ciepła Mikołów

W bogatej ofercie WASO KLIM czekają na Państwa pompy ciepła dostępne w konkurencyjnych cenach. Tego typu rozwiązania są znakomitą alternatywą dla paliw kopalnych, których regularne używanie może wiązać się z koniecznością ponoszenia bardzo wysokich kosztów. Proponowane systemy pochodzą od renomowanych producentów, dzięki czemu cechują się niezawodnością działania, nowoczesną funkcjonalnością i co najważniejsze – energooszczędnością. Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych, którzy chcieliby wyposażyć posiadane budynki na terenie Mikołowa i okolic w pompy ciepła. W asortymencie posiadamy rozwiązania dedykowane różnym obiektom, wśród których nie zabrakło pomp ciepła gruntowych, do CWU i wariantu powietrze-woda. Dodatkowo w WASO KLIM zapewniamy ich profesjonalny montaż i serwis w Mikołowie.
Jeśli są Państwo zainteresowani instalacją energooszczędnego rozwiązania, jakim są pompy ciepła, w swoich domach, biurach czy też obiektach na terenie Mikołowa i okolic, serdecznie zachęcamy do kontaktu pod wskazanym numerem telefonu. Specjaliści WASO KLIM nieustannie pozostają do Państwa dyspozycji, zapewniając profesjonalne i bezpłatne doradztwo umożliwiające uzyskanie niezbędnej pomocy w wyborze systemu dopasowanego do Państwa potrzeb. Co więcej, oferujemy również darmową wycenę zakupu i montażu interesujących jednostek. Zapraszamy!
W WASO KLIM oferujemy profesjonalny i zgodny z obowiązującymi przepisami montaż pomp ciepła oraz ich serwis w konkurencyjnych cenach.

Zadzwoń do nas: 664 969 190

Dodaj opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *