Napisz do nas

Pompy ciepła Mysłowice

Pompy ciepła to niedroga, energooszczędna i niezawodna alternatywa dla paliw kopalnych. W ofercie WASO KLIM znajdą Państwo takie rozwiązania jak pompy ciepła gruntowe, do CWU i powietrze-woda, cieszące się coraz większą popularnością wśród polskich klientów. Proponowane systemy są znakomitym sposobem na zapewnienie budynkom optymalnej temperatury i zimą, i latem oraz całoroczne ogrzewanie wody. Znajdujące się w przygotowanej ofercie systemy są produkowane przez znane i cenione na całym świecie marki, które cieszą się renomą w branży. Co więcej, wieloletnie doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje zespołu WASO KLIM umożliwiają nam przeprowadzanie profesjonalnego montażu oferowanych pomp ciepła, a także ich serwisowania na terenie Mysłowic i okolic. Gwarantujemy rzetelność, terminowość i konkurencyjne ceny.
Z myślą o wszystkich klientach firma WASO KLIM umożliwia skorzystanie z bezpłatnego doradztwa dedykowanego mieszkańcom Mysłowic i pobliskich miejscowości. Dzięki niemu mogą Państwo uzyskać fachową pomoc i poznać szczegóły oferowanych rozwiązań bez jakichkolwiek zobowiązań finansowych. W przypadku zainteresowania dostępnymi systemami dokonujemy również darmowej wyceny pozwalającej na poznanie kosztów instalacji jeszcze przed jej zakupem i rozpoczęciem montażu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego!
Zachęcamy do skorzystania z usługi montażu pomp ciepła i ich serwisu znajdujących się w ofercie WASO KLIM, dzięki którym energooszczędne systemy będą działać niezawodnie przez wiele lat.

Zadzwoń do nas: 664 969 190

Dodaj opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *