Napisz do nas

Pompy ciepła Ruda Śląska

Coraz więcej Polaków zwraca uwagę na energooszczędność wybieranych przez siebie rozwiązań dedykowanych ogrzewaniu budynków. W WASO KLIM przygotowaliśmy dla Państwa nowoczesną propozycję, dzięki której zapewnicie pomieszczeniom nie tylko ciepło zimą, ale także chłód w trakcie letnich, upalnych miesięcy oraz zagwarantują sobie Państwo stałe ogrzewanie wody. Pompy ciepła, bo to o nich oczywiście mowa, to jednostki pozwalające na oszczędność energii bez jednoczesnego uszczerbku na niezawodności działania urządzeń. W ofercie znajdą Państwo pompy ciepła powietrze-woda, do CWU i gruntowe, które pochodzą od renomowanych marek, cieszących się uznaniem w branży. Co więcej, klientów indywidualnych i biznesowych zachęcamy do skorzystania z usługi montażu i serwisu pomp ciepła na terenie Rudy Śląskiej i okolic.
Wybór właściwej pompy ciepła uzależniony jest od potrzeb i specyfiki danego budynku. Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się, które z oferowanych przez WASO KLIM rozwiązań sprawdzi się idealnie w danej przestrzeni, to zachęcamy do skorzystania z usługi darmowego doradztwa. Konsultacje są prowadzone przez odpowiednio wykwalifikowanych pracowników. Dodatkowo oferujemy również wykonanie bezpłatnej wyceny, dzięki której jeszcze przed podjęciem decyzji o instalacji pomp ciepła dowiedzą się Państwo, jakich kosztów należy się spodziewać. Zapraszamy do kontaktu!
W WASO KLIM zapewniamy Państwu kompleksowe wsparcie – od pomocy w doborze właściwych pomp ciepła, aż po ich montaż oraz regularne serwisy gwarancyjne i pogwarancyjne w Rudzie Śląskiej i okolicach. Lata doświadczenia sprawiły, że możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość świadczonych usług, ich rzetelność i terminowość oraz nowoczesne rozwiązania od renomowanych marek w niezwykle konkurencyjnych cenach.

Zadzwoń do nas: 664 969 190

Dodaj opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *