Napisz do nas

Pompy ciepła Siemianowice Śląskie

Pompy ciepła to znakomite alternatywy dla paliwa kopalnego, które cieszą się coraz większą popularnością wśród właścicieli domów i innych budynków. W ofercie firmy WASO KLIM znajdą Państwo szeroki wybór energooszczędnych rozwiązań, które zostały wyprodukowane przez jedne z najlepszych marek na świecie, będących jednocześnie naszymi partnerami. Przygotowaliśmy dla Państwa pompy ciepła gruntowe, do CWU i powietrze-woda do nabycia w konkurencyjnych cenach na terenie Siemianowic Śląskich i okolic. Energooszczędne systemy są wykonane z wytrzymałych materiałów charakteryzują się łatwością obsługi i niezawodnością na długie lata. Dodatkowo w ofercie WASO KLIM czekają na Państwa usługi profesjonalnego montażu oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego pomp ciepła. Gwarantujemy fachową obsługę, uczciwe podejście i rzetelność.
Wszystkich klientów z Siemianowic Śląskich i okolic zachęcamy do skorzystania z darmowych konsultacji z jednym ze specjalistów WASO KLIM. Fachowe doradztwo pozwala na uzyskanie wszelkich informacji niezbędnych do podjęcia decyzji o zakupie konkretnego typu pompy ciepła. Na Państwa życzenie możemy również dokonać bezpłatnej wyceny. W przypadku zainteresowania ofertą lub jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasz zespół nieustannie pozostaje do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu pod wskazanym numerem telefonu!
Profesjonalny montaż i serwis pomp ciepła to gwarancja niezawodnej pracy systemu przez wiele lat. W WASO KLIM upewnimy się, że Państwa urządzenia zostały zainstalowane i pracują zgodnie z oczekiwaniami.

Zadzwoń do nas: 664 969 190

Dodaj opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *