Napisz do nas

Pompy ciepła Świętochłowice

W ofercie WASO KLIM oprócz klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji czekają na Państwa pompy ciepła dedykowane zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym ze Świętochłowic i okolic. Proponowane rozwiązania charakteryzują się energooszczędnością, łatwością obsługi i niezawodnością na wiele lat. Systemy pochodzące od znanych i cenionych na świecie producentów umożliwiają ogrzewanie zarówno pomieszczeń, jak i wody oraz chłodzenie przestrzeni w okresie wiosenno-letnim. W ofercie posiadamy pompy ciepła powietrze-woda, gruntowe i do CWU. Co więcej, w WASO KLIM świadczymy usługi z zakresu montażu oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego pomp ciepła na terenie Świętochłowic i pobliskich miejscowości. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, profesjonalizm i całkowite bezpieczeństwo w trakcie instalacji wybranych rozwiązań.
Aby zagwarantować sobie niezawodną i prawidłową pracę pomp ciepła, a tym samym zminimalizować ryzyko ich awarii, niezbędne jest wybranie systemu dopasowanego do specyfiki konkretnych przestrzeni. Z pomocą przychodzą specjaliści WASO KLIM, oferując Państwu darmowe doradztwo. W trakcie konsultacji podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę podczas doboru pomp ciepła oraz na Państwa życzenie dokonujemy bezpłatnej wyceny realizacji zlecenia. Serdecznie zachęcamy do kontaktu pod wskazanym numerem telefonu!
Zapraszamy do skorzystania z usługi profesjonalnego montażu pomp ciepła na terenie Świętochłowic i okolic oraz ich serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Zadzwoń do nas: 664 969 190

Dodaj opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *