Napisz do nas

Pompy ciepła Trzebinia

Pompy ciepła zdobywają coraz większą popularność. Alternatywa dla paliw kopalnych charakteryzuje się energooszczędnością, ekologicznym sposobem na ogrzewanie pomieszczeń, niskimi kosztami montażu i łatwą obsługą. W ofercie firmy WASO KLIM znajdą Państwo pompy ciepła gruntowe, do CWU i powietrze-woda, które zostały zaprojektowane i wyprodukowane przez renomowane, światowe marki. Dzięki temu mogą być Państwo pewni, że ich zakup będzie inwestycją na długie lata i pozwoli obniżyć rachunki za energię. Nasz zespół każdego dnia pomaga klientom indywidualnym i biznesowym z Trzebini w wyborze właściwych rozwiązań dla ich domów, biur i innych budynków. Co więcej, WASO KLIM oferuje Państwu profesjonalny montaż i serwis pomp ciepła realizowane na terenie Trzebini i pobliskich miejscowości w bardzo konkurencyjnych cenach.
Z myślą o wszystkich klientach przygotowaliśmy dla Państwa możliwość skorzystania z bezpłatnego doradztwa. Jeden z naszych wykwalifikowanych konsultantów pomoże w wyborze właściwej pompy ciepła dopasowanej do potrzeb posiadanego przez Państwa budynku oraz odpowie na wszelkie pytania i rozwieje wątpliwości. W WASO KLIM dokonujemy również darmowej wyceny realizacji prac jeszcze przed ich rozpoczęciem. W przypadku chęci skorzystania z oferowanych usług serdecznie zachęcamy do kontaktu pod wskazanym numerem telefonu. Do usłyszenia!
W WASO KLIM doskonale zdajemy sobie sprawę, że prawidłowo przeprowadzony montaż pomp ciepła umożliwia im niezawodną pracę na długie lata oraz pozwala uniknąć częstych awarii i zwiększonego zapotrzebowania na energię. Nasi specjaliści przeprowadzają prace w dogodnym dla Państwa terminie i w zgodzie z przepisami BHP. Zapraszamy także do skorzystania z serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego pomp ciepła w konkurencyjnych cenach.

Zadzwoń do nas: 664 969 190

Dodaj opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *