Napisz do nas

Pompy ciepła Zabrze

Firma WASO KLIM od wielu lat specjalizuje się w dostarczaniu klientom z Zabrza i pobliskich miejscowości wysokiej jakości systemów dedykowanych zapewnieniu pomieszczeniom optymalnych warunków, w tym temperatury czy wilgotności powietrza. W przygotowanej ofercie znajdą Państwo pompy ciepła od popularnych i cieszących się zaufaniem na całym świecie producentów, a wśród nich pompy ciepła do CWU, gruntowe i powietrze-woda. Tego typu rozwiązania umożliwiają ogrzewanie pomieszczeń i wody oraz schładzanie przestrzeni według Państwa indywidualnych preferencji. Co więcej, systemy są energooszczędne, ekonomiczne i bezproblemowe w użytkowaniu. W WASO KLIM oferujemy również montaż i serwis pomp ciepła na terenie Zabrza i okolic, które są przeprowadzane przez profesjonalistów z odpowiednim doświadczeniem i kwalifikacjami.
Aby zagwarantować Państwu niezbędną i fachową pomoc w wyborze właściwego rozwiązania, firma WASO KLIM oferuje bezpłatne doradztwo w Zabrzu. W trakcie prowadzonych konsultacji jeden z naszych pracowników zaproponuje Państwu pompy ciepła dopasowane do specyfiki posiadanych budynków i odpowie na wszystkie pytania. Co więcej, zapewniamy również darmową wycenę pozwalającą na określenie wstępnych kosztów instalacji. W przypadku zainteresowania ofertą serdecznie zapraszamy do kontaktu pod wskazanym numerem telefonu!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

Waso Klim

W WASO KLIM specjalizujemy się w montażu pomp ciepła. Odpowiednie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie umożliwiają naszym specjalistom wykonanie instalacji nie tylko w sposób rzetelny i prawidłowy, ale także bezpieczny. Wszystkie prace przeprowadzane są w dogodnym dla Państwa terminie. Ponadto naszym klientom z Zabrza oferujemy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny systemów, dzięki któremu wybrana pompa ciepła będzie służyć Państwu niezmiennie przez wiele lat.

Decydując się na współpracę z WASO KLIM, mogą Państwo liczyć na:

  • uczciwe i indywidualne podejście,
  • konkurencyjne ceny nowoczesnych pomp ciepła,
  • darmowe doradztwo i wycenę,
  • rzetelność i profesjonalizm.

Dodaj opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *