rekuperacja wykonana przez Waso Klim Gliwice

Rekuperacja Gliwice

Rekuperacja zapewnia efektywną, a przy tym uniezależnioną od pory dnia czy pory roku wymianę w danym pomieszczeniu, czy budynku powietrza na świeże. Oferowana przez nas rekuperacja w Gliwicach to nie tylko filtrowanie powietrza, ale również możliwość zaoszczędzenia na ogrzewaniu podczas chłodniejszych zimowych miesięcy. Tego typu działania pozwalają równocześnie wspaniale oczyścić powietrze z kurzu, dlatego też rozwiązanie to polecane jest między innymi alergikom.

Gdy budujemy dom, to zależy nam na tym, aby nie tylko był ładny, ale również i ciepły, szczelny oraz dodatkowo oferował możliwość w miarę ekonomicznej eksploatacji. Dlatego też proponowana przez nas rekuperacja idealnie wpisuje się w tego typu trendy. Pozwala ona stworzyć dom energooszczędny, który to będzie dość tani w eksploatacji. Poza tym rekuperacja sprawia, że klimat panujący w poszczególnych pomieszczeniach jest znacznie korzystniejszy. Użytkownicy z pewnością będą odczuwać większy komfort.

Rekuperacja Gliwice – profesjonalne usługi

Nowoczesna rekuperacja, którą oferujemy właśnie na terenie Gliwic, to nic innego jak wentylacja mechaniczna połączona z odzyskiem ciepła. Dzięki takiemu systemowi mamy stałą wymianę zużytego oraz zanieczyszczonego powietrza we wszystkich pomieszczeniach. To sprawia, że klimat jest znacznie korzystniejszy. Owa rekuperacja zapewnia bowiem stały dostęp do świeżego powietrza. Równocześnie odzyskuje ona energię z ogrzanego wcześniej powietrza. Dzięki temu funkcjonowanie wentylacji nie jest w żadnym stopniu uzależnione od pogody.

Takie nowoczesne rozwiązania coraz chętniej wybierane są przez klientów, albowiem zapewniają komfort przebywania w mieszkaniu czy domu. Oferowana przez nas rekuperacja nie tylko sprawi, że będą mieli Państwo bardziej czyste i świeże powietrze, ale równocześnie może wpłynąć korzystnie na obniżenie kosztów związanych z opłatami za energię. Dlatego też wiele osób decyduje się na tego typu instalację. Jeśli mają Państwo jakichkolwiek pytania z tym związane, to zachęcamy do kontaktu z nami. Służymy fachową pomocą.

  • NASI PARTNERZY:
  • mitsubishi
  • lg
  • sinclair
Waso Klim © 2012 Chłodnictwo Wentylacja Klimatyzacja - serwis klimatyzacji, naprawa, odgrzybianie, zakładanie, montaż, czyszczenie, wymiana urządzeń.
Usługi na terenie miast: Katowice, Chorzów, Bytom, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Zabrze, Gliwice, Piekary Śląskie.