Rekuperacja Zabrze

Rekuperacja to najlepszy sposób na zatrzymanie utraty ciepła!

Dzięki rekuperacji możemy bez problemu cieszyć się świeżym powietrzem i ciepłem jednocześnie. Nasze usługi dotyczące rekuperacji w Zabrzu cieszą się coraz większą popularnością z uwagi na swą skuteczność. Dzięki oferowanym przez nas mechanizmom, ciepło nagromadzone wewnątrz pomieszczeń nie ucieka z nich w momencie wietrzenia. Jest wręcz odwrotnie! W procesie wietrzenia, czyli wdmuchiwania do budynku świeżego powietrza, ciepło jest rozprowadzane wraz z nim!

Rekuperacja w Zabrzu? - Waso!

Nie wiesz do kogo się zwrócić o pomoc?

Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu rekuperacji w Zabrzu! Dzięki nam Twoje koszty ogrzewania spadną! Sam montaż, jak i eksploatacja również nie są drogie. Zaopatrz się w specjalistyczny sprzęt już dziś i przestań martwić się utratą ciepła! Zaopatrzymy Cię w najlepszej jakości rekuperatory, które sprawią, że zaoszczędzisz nawet 40 procent wydatków na ogrzewanie!

Skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci wycenić koszt rekuperacji! Najważniejsze czynniki wpływające na cenę to łączny metraż budynku i liczba pomieszczeń. Gdy ustalimy już podstawy — dobierzemy odpowiedni typ i model urządzenia, specjalnie dla Ciebie! Nie martw się, jesteśmy najlepsi w branży!

Dzięki nam:

  • Zaoszczędzisz dużo pieniędzy!
  • Zatrzymasz ciepło wewnątrz mieszkania!
  • Będziesz mógł cieszyć się świeżym powietrzem!


Nasz serwis klimatyzacji w Katowicach szybki kontakt
WASO KLIM
Łukasz Sobała

tel. kom.
+48 509 447 179

e-mail:
biuro@waso-klimatyzacja.pl


  • NASI PARTNERZY:
  • mitsubishi
  • lg
  • sinclair
Waso Klim © 2012 Chłodnictwo Wentylacja Klimatyzacja - serwis klimatyzacji, naprawa, odgrzybianie, zakładanie, montaż, czyszczenie, wymiana urządzeń.
Usługi na terenie miast: Katowice, Chorzów, Bytom, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Zabrze, Gliwice, Piekary Śląskie.