Napisz do nas

Rekuperacja Olkusz

Warto pomyśleć o ekologicznym rozwiązaniu w swoim budynku, gdyż pozwoli ono na zatrzymanie ciepła wewnątrz i obniżce kosztów eksploatacyjnych. Na szczęście firma WASO KLIM posiada w swojej ofercie montaż rekuperatorów od najlepszych producentów, takich jak LG, Mitsubishi Heave oraz Sinclair, które odznaczają się niezawodnością i najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. W zależności od jego typu, jesteśmy w stanie zamontować je w bardzo wielu rodzajach pomieszczeń. Są to mieszkania, biura, placówki handlowe oraz duże hale. Dla nas bardzo ważne jest każde zlecenie, nieważne czy posiadasz dużą firmę lub jesteś osobą fizyczną. Do każdego klienta podchodzimy z takim samym entuzjazmem. Warto również zainteresować się przeglądami i serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym, co pozwala jeszcze dłużej cieszyć się skutecznym systemem rekuperacji. Wszystkie te usługi dostępne są również w mieście Olkusz oraz w jego najbliższej okolicy.
Dlatego, jeżeli zastanawiają się Państwo na jakiej zasadzie działa taki system i jakiego typu wybrać urządzenie, warto skontaktować się telefonicznie z jednym z naszych pracowników, który udzieli profesjonalnej porady oraz odpowie na wszystkie pytania związane z technologią rekuperacji. Dodatkowo nasi profesjonalni eksperci dokonają darmowej wyceny, dzięki czemu wszystkie koszty związane z montażem urządzeń w budynku będą wiadome z góry. Więcej szczegółowych informacji uzyskają Państwo, dzwoniąc bezpośrednio do biura WASO KLIM.

Zadzwoń do nas: 664 969 190

Dlaczego oferta firmy WASO KLIM jest taka dobra?

  • Posiadamy bardzo konkurencyjne stawki oraz szeroki wybór urządzeń różnych marek, które będą pasować do każdego typu budynków.
  • Nasi doświadczeni pracownicy posiadają wszystkie konieczne szkolenia oraz kwalifikacje, co sprawia, że każde zlecenie jest wykonywane z najwyższą starannością.
  • Oferujemy bezpłatne doradztwo i profesjonalną wycenę, co pozwala na wybór najlepszego urządzenia dla klienta.
  • Do każdego zlecenia podchodzimy z takim samym wielkim entuzjazmem. Nie ma zadania, którego nie jesteśmy w stanie wykonać.

Dodaj opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *