Napisz do nas

Rekuperacja Zabrze

Oferowana przez firmę WASO KLIM rekuperacja to nowoczesne rozwiązanie dedykowane klientom z Zabrza i pobliskich miejscowości, którzy chcieliby zadbać o komfort korzystania z pomieszczeń w swoim domu, biurze, sklepie, kawiarni czy nawet hali produkcyjnej. Przygotowaliśmy dla Państwa urządzenia pochodzące od światowych i cieszących się renomą producentów. Systemy pozwalają zagwarantować nieustanną wymianę powietrza o każdej porze roku i obniżają stopień jego wilgotności. W ofercie posiadamy również rekuperację wyposażoną w specjalne filtry, dzięki którym możliwa jest poprawa jakości powietrza w danym pomieszczeniu. Proponowane urządzenia to również znakomity sposób na oszczędność energii związanej z ogrzewaniem. W WASO KLIM znajdą Państwo dodatkowo fachowe usługi montażu i serwisu rekuperacji na terenie Zabrza i okolic.
Oprócz montażu i serwisu rekuperacji zapewniamy Państwu także darmowe doradztwo, w trakcie którego jeden z doświadczonych konsultantów WASO KLIM odpowie na wszystkie pytania i pomoże w wyborze właściwego urządzenia. Zachęcamy także do skorzystania z możliwości dokonania bezpłatnej wyceny, pozwalającej na poznanie wstępnych kosztów instalacji systemu jeszcze przed rozpoczęciem prac w Państwa domu, biurze czy też obiekcie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu poznania szczegółów oferty!
Odpowiedni montaż systemu rekuperacji ma ogromny wpływ na działanie urządzenia przez wiele kolejnych lat. Jakiekolwiek błędy w trakcie instalacji mogą skutkować podwyższonym zapotrzebowaniem na energię i częstymi awariami. Aby tego uniknąć, warto skorzystać z oferty WASO KLIM, w której czeka na Państwa profesjonalny montaż wybranej jednostki przeprowadzany przez zespół doświadczonych fachowców. Zachęcamy również do regularnego serwisowania rekuperacji – w WASO KLIM zadbamy o to, aby działała ona niezawodnie przez długie lata.

Zadzwoń do nas: 664 969 190

WASO KLIM oferuje Państwu:

  • konkurencyjne ceny nowoczesnych systemów rekuperacji od cenionych, światowych marek,
  • fachową pomoc,
  • profesjonalny montaż i serwis urządzeń,
  • bezpłatną wycenę i doradztwo.

Dodaj opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *